Marisa Marisa komentáře u knih

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Kniha mě bavila, ale jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila. A obávám se, že hlavní zápletku jsem prostě nepochopila...

16.07.2016 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mě začala víc zajímat až od půlky, ale byla neskutečně krásně napsaná + příběh byl skvělý

09.07.2016 5 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Příběh, co chytí za srdce

07.07.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mě zaujala a překvapila

01.07.2016 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Přečteno za pár hodin. Super :D

25.06.2016 5 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Knihu jsem přečetla za dva dny a musím říct, že byla skvěla. Bude se mi po této úžasné sérii stýskat, ale zase jsem ráda, že už je tak nějak konec, přece jen, 16 dílů je opravdu moc :D

19.06.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tahle kniha je prostě dokonalá. Už delší dobu jsem uvažovala, že si jí koupím a když už jsem jí viděla vystavenou v knihkupectví, neodolala jsem a musela být moje. Pokaždé jsem se těšila, až budu mít opět čas na čtení, naneštěstí ( :D ), kniha je velmi čtivá, takže jsem jí měla přečtenou asi do týdne, ačkoliv jsem se jí snažila šetřit. Jinak vtipná byla hodně, jedním slovem dokonalost :D

16.05.2016 5 z 5

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Ať už je konec! :D Knihy jsou napsány krásně, ale čeho je moc, toho je příliš, BTW - Fujiová mi už neskutečně leze na nervy :D

30.04.2016 5 z 5

Oprátka za osm mrtvých Oprátka za osm mrtvých Roman Cílek

Knihu mi půjčila kamarádka a já jí měla během víkendu přečtenou. Velice zajímavé čtení, nad kterým budu ještě dlouho přemýšlet.

24.04.2016 5 z 5

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

Opět skvělé čtení :)

09.04.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Je pravda, že kniha je více čtivá až od poloviny, ale to nic nemění na její kvalitě. Doporučuji

23.02.2016 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Kniha mě zaujala hned v knihkupectví, nicméně, stále jsem k ní přistupovala tak trochu skepticky. Přece nemohou srovnávat kdejakou knihu s díly Stephana Kinga, to jsem se ale pletla. Stačí pár stránek a od Vězněné se neodtrhnete. Příběh je propracovaných do nejmenších detailů až do konce, atmosféra skoro živá,... Nemám co vytknout.

11.02.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Čtivá a rozhodně ne nudná

28.12.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak trošku mi přišlo, že v knize chybí akce, to jsem se ale nedostala ke konci. Páni! Kniha mě naprosto nadchla, jedna z nejlepších sérií, co jsem kdy četla

28.12.2015 5 z 5

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Jeden z nejlepších dílů vůbec, už bych ale chtěla konec :D

29.08.2015 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Jeden z nejlepších dílů :) . Jdu číst další :D

27.08.2015 5 z 5

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Autorčina tvorba prostě neomrzí :). Další úžasný díl, jdu hned na další :D

23.08.2015 5 z 5

Kruté Kruté Sara Shepard

Shepardová prostě nikdy nepřestane bavit :D . Tento díl byl obzvlášť zajímavý, hned jdu část další :)

16.08.2015 5 z 5

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Kniha mě zaujala svým stylem, opravdu žádnou jinou, která by byla podobně napsaná jsem neviděla a ani nečetla, takže tímto si u mě kniha získala nějaké body. Ovšem děj, to už je jiná kapitola. Nebylo to zlé, ani špatné, ale kniha je spíše pro čtenáře, kteří si potřebují odpočinout. I tak ale hodnotím kladně :)

14.08.2015 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha byla velmi zajímavá. Děj nebyl jen tak o ničem, byl promyšlený a měl nějaký smysl. To knize přidalo na vážnosti a mně do knihovny přibyla další skvělá srdcovka :)

08.08.2015 5 z 5