Poblázněné

Poblázněné https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242501/bmid_roztomile-male-lharky-poblaznene-xj6-242501.jpg 5 78 15

Roztomilé malé lhářky zjistily, že A nepracuje sama, a odhodlaly se konečně jednat. Hanna se stará o jednu z obětí, které po sobě A zanechala. Emily v psychiatrické léčebně pátrá po Alisonině minulosti. Spencer si najala soukromé očko, aby stopovalo její stalkerku. Do toho se provalilo Ariino temné islandské tajemství. A k jejímu překvapení se ukazuje, že jediný člověk, před kterým chtěla Aria pravdu navždy skrývat, zřejmě od začátku o všem věděl. Ach, jsou rozkošné – lhářky si myslí, že mě i s komplicem stáhnou ke dnu. Jenže my si před nimi neustále držíme deset kroků náskok. A příštím tahem je zasáhneme přesně.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Pretty Little Liars 13: Crushed , 2013

Nikychlupova
02.04.2021 5 z 5

Jeden z těch lepších dílu. Jsem napnutá.

Mruskulka
12.06.2020 5 z 5

Tenhle díl se mi opravdu líbil. Na Noela jsem sázela již nějakou dobu, takže překvapení.

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Tady už to působí, že jsme na konci. Začíná nějaké to "soukromé" vyšetřování a vypadá to nadějně.
Stalo se vám někdy, že jste si jednoho člověka představovali pokaždé jinak?
Mně ano. Nejspíš proto, že se znovu objeví až po několika knihách.

petra3242
18.07.2018 5 z 5

Tenhle díl je jeden z těch lepších. Zajímavé, napínavé, plné zvratů. Nemůžu se dočkat, až zjistím jak to všechno vlastně dopadne. :)

margoj
21.08.2017 4 z 5

Moc se mi líbilo, že holky začaly pátrat na vlastní pěst, knize se tímto dostalo víc akce.
Nemůžu uvěřit, že toto už je třináctý díl a kniha je stále napínavá.

Jahoda197
04.02.2017 4 z 5

Takže máme dvě A. A já už vůbec netušim, komu věřit.

orangerose
08.03.2016 5 z 5

tato knížka měla pěkně zamotaný děj, bavila mně moc, už abych jsi do rukou vzala 14 díl :D

Anoell
05.12.2015 5 z 5

Wau. Tahle knížka je ze série PLL mou druhou nejoblíbenější (první místo si stále drží osmý díl a jsem zvědavá, jestli ho ještě nějaký vůbec překoná). Podle toho, co tvrdí A, jsme od odhalení blízko a zároveň daleko - to alespoň usuzuji já. MOŽNÁ SPOILER: Osoba, kterou lhářky pokládají za A, nikdy A není, a tak jsem si ze začátku říkala, jaká to je nuda, že tahle osoba to určitě zase nebude. A pak se to tak zamotalo, že teď nevím, jak to je. Tenhle člověk to očividně není, ale vlastně nevíme, kým ve skutečnosti je. Pff...

Nedokážu si představit, jak tohle dopadne, ale rozhodně se na konec těším. Ne že bych neměla lhářky ráda, ale tohle už je prostě 13. díl, vleče se to dlouho.

Btw. Lily na obálce mě překvapila. :D

Lolaniky
29.09.2015

krasná knížka

smejkalova.m
22.09.2015 5 z 5

Další parádní díl .. Začíná se to pěkně komplikovat.

Marisa
29.08.2015 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů vůbec, už bych ale chtěla konec :D

luciefeix
09.07.2015 5 z 5

skvele skvělé , už se nemuzu dockat az všechno vyvrcholí

en.bee
27.05.2015 5 z 5