Smrtelné

Smrtelné https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248861/bmid_roztomile-male-lharky-smrtelne-3pf-248861.jpg 5 70 15

Každá hra je legrační… Spencer, Hanna, Emily a Aria mohou jen přihlížet, jak se jejich tajemství derou na světlo světa – od těch nejmenších přešlapů po hrůzné zločiny. Teď se jejich životy bortí jeden po druhém. Spencer vyhodili z Princetonu. Hanna ztratila místo v tátově kampani – i v jeho srdci. Emily se ocitla na chodníku. A Aria? Tu možná čeká vyhoštění ze země. Díky tajemné A. přišly holky úplně o všechno – kromě holých životů. Přesto s nimi ještě neskončila. Pokud její smrtelný plán vyjde, vyzradí nám roztomilé malé lhářky svou poslední lež…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Deadly , 2013

EvieS
28.01.2021 5 z 5

Tento díl byl skvělý a klidně by mohl být i poslední. Jsem tedy zvědavá o čem budou ještě poslední dvě, snad se z toho nestane slátanina.

Mruskulka
01.07.2020 5 z 5

A už je to oprav du napínavé, jde vidět, že autorka nabrala druhý dech a ví, kam příběh bude směřovat

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
12.02.2019 4 z 5

Nemám slov. Tohle mě bavilo. Upřímně myslím, že se řadí mezi nejlepší díly.

petra3242
25.07.2018 5 z 5

Napínavé, zajímavé, čtivé - nic víc od knihy nepotřebuji a tenhle díl to všechno měl.

margoj
22.08.2017 4 z 5

Nejemočnější a nejnapínavější díl.

Jahoda197
07.02.2017 4 z 5

No konečně se něco děje :D

Lolaniky
23.09.2016

SUPER KNÍŽKA :) JAKOVO VŽDY

lucie2371
02.07.2016 5 z 5

Pro mě asi zatím nejlepší díl! Kniha mě vtáhla do děje hned od prvních stránek a už od 1. kapitoly byla kniha napínavá :) Proto dávám 5 hvězdiček!

Marisa
09.04.2016 5 z 5

Opět skvělé čtení :)

orangerose
13.03.2016 5 z 5

pěkně akční a napínavý děj ,bavila mně :)

Anoell
11.12.2015 5 z 5

Jak jsem již zmiňovala v předchozích komentářích, osmý díl se stal mým nejoblíbenějším, avšak Smrtelné s ním stojí na stejné příčce. Skvělé. Přišlo mi, že tenhle díl víc zahrál na city. Sara Shepard to má skvěle vymyšlené a opět v jistém ohledu překvapila. Je jasné, že se to celé blíží ke konci, za což jsem na jednu stranu ráda, přeci jen tohle je už 14. díl, na druhou stranu bude divné rozloučit se s knižními lhářkami... (Ještěže tu jsou ještě ty seriálové.)

smejkalova.m
05.11.2015 5 z 5

Hezké. Těším se na další pokračování a a na to, kdy Alison konečně chytí,

luciefeix
18.10.2015 5 z 5

Je vidět ze se blížíme do finále . Děj se stupnuje a všechna vyřešení máme už za dveřmi ! :-)