Marisa Marisa komentáře u knih

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

PRO NĚKOHO ZDE MOHOU BÝT SPOILERY

Kniha byla velmi zajímavá, ano, ale já jsem doufala, že autorka si pojede jinou dráhou, než u lhářek. Tato kniha je lhářkám celkem podobná a to, co mi trošku vadí je, že se tu začínají hromadit mrtvoly. Doufala jsem, že zde tomu tak nebude, ale je to tak. I tak dávám 5* ;)

Zápisník jednej lásky Zápisník jednej lásky Nicholas Sparks

Kniha se mi líbila, ale přesto na mne působila, jako by to byla část textu, kterou někdo vytrhl z jedné tlusté bichle a tu část vydal samostatně. Nerada to říkám, ale čekala jsem víc. Chtěla jsem si přečíst jak se Noah s Allie seznámil, myslela jsem, že kniha bude od toho léta, když byli mladí, jak Allie musela na konci léta odjet, jak Noah odešel do války... Prostě tak, jak to je ve filmu, ale to jsem se spletla. Film je lepší. Ale i tak je kniha pěkná ;)

Hledané Hledané Sara Shepard

Tenhle díl byl naprosto skvělý. Podle mého názoru tímto dílem mohla autorka sérii ukončit. Ale i tak dobré :)

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Naprosto bezcitně dokonalé! Objasňují se zde některé věci ohledně vraždy. A ten konec je jako obvykle parádní :)

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Tenhle díl byl oproti Hříšným naprosto dokonalý. Samé překvapení a ten konec. Páni!! :)

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Ano, díl byl trošičku slabší, ale na konci se rozjel. Ale i tak dávám 5* ;)

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Knihu jsem si přečetla poté, co jsem zhlédla film. U filmu jsem brečela a nebýt sestry a mamky v místnosti, tak bych u knihy brečela také. Sparks je nejlepší. Nezapomenutelná cesta se pro mě stala nezapomenutelnou knihou. Doporučuji :-)

01.12.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

I když jsem si Selekci stáhla, jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. Selekce je úžasná kniha. Chtěla bych, aby se America dala dohromady s Maxonem. Doporučuji :-)

28.11.2014 5 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Skvělý dodatek.
Hanna: krásný příběh, booth camp, to musel být děs :D
Emily: tenhle příběh byl také hezký, podle mě nejhezčí, protože se nejvíc motal kolrm vánoc :).
Aria: magor
Spencer: tenhle příběh se zase četl nejjednodušeji ;)
Akorát nechápu, co má být ta ,,reklama" na tu vodu AminoSpa :/

09.09.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha se mi moc líbila. A jen tak mimochodem, proč furt odkládají vydání?

01.09.2014 5 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Skvělý díl!
Pozor spoilery
Hanna: ta srážka s autem a ty problémy s Monou, to bylo skvěle popsané.
Emily: Iowa, to musel být ale zapadákov. Bože, tam bych nevydržela ani minutu :D
Spencer: Zlatá orchidej, to bylo zajímavé.
Aria: ta mě pobavila nejvíc. Podle mě je Aria blázen, magor a prostě takový ten typ člověka o kterém bych si myslela, že něco vypila :D

29.08.2014 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Podle mě velmi vydařený díl :-)

29.08.2014 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Moje sestra má všechny díly, co zatím vyšly a já se rozhodla, že by byla velká škoda, kdybych si knihy nepřečetla. Nevinné jsou dobrý díl, ale asi nejslabší. Nyní čtu dokonalé a ty jsou mnohem lepší, ale to se nedá nic dělat, každá série má své plus a minus :-)

25.08.2014 5 z 5

Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Život v sedle - Autorizovaný příběh Josefa Váni Pavel Kovář

Kniha byla skvělá, je tam vše od začátku Josefa Váni, až do Velké pardubické s Tiumenem. Kniha se mi moc líbila (patří mezi moje poklady v knihovně. A nejvíce oceňuji autogram Josefa Váni) a chválím i fotografie. Takže za mě 5* :-)

25.08.2014 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Tenhle díl byl opět skvělý :-)

16.08.2014 5 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Opět další skvělý díl z téhle skvělé série :)

09.08.2014 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Nevím, co tady skoro všichni mají, s tím, že Hra lží je něco jako kopie lhářek a tak. Mě to vůbec stejné nepřipadá. Náhodou postava Sutton se mi tam líbí, ty kapitoly, kde si pomalu vzpomíná, co se opravdu stalo jsou skvělé. Ačkoli mám lhářky ráda, kniha Nikdy v životě je naprosto úžasná a postavy mi nejsou tak protivné, jako u lhářek třeba Aria, nebo Spencer. Trochu jsem se bála si Hry lží koupit, když jsem tady četla ty komentáře, ale teď si vážně jako první udělám svůj vlastní názor. A ještě jednou ke knize, moc moc jí doporučuji ;)

09.08.2014 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Tuto knihu jsem si koupila spolu s jejími dalšími díly. Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme. Jsem ráda, že jsem si jí koupila :-). Jinak seriál je také dobrý, i když hodně jiný ;) .

04.08.2014 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kniha je moc hezká, přečtu si i ostatní díly ;)

01.08.2014 5 z 5

Emma Emma Jane Austen

Knihu mám moc ráda. I když je trošku zdlouhavá, je moc krásná. Viděla jsem i seriál od BBC v anglickém a slovenském jazyce, samozřejmě mám i DVD :)

17.07.2014 5 z 5