Marisa Marisa komentáře u knih

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Páni, tahle kniha byla úžasná. Jen stěží jsem u konce nebrečela. Knihu si určitě znovu přečtu.

14.07.2014 5 z 5

Zrada Zrada Pia Hagmar

Kniha byla hezká, dobře se četla a měla poutavý děj. Možná znám lepší knihy, ale knihu jsem četla ráda.

07.07.2014 5 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Kniha se mi velice líbila. Nemá cenu dál rozebírat detaily. Skvěle napsaná a vtipná. 5* :-)

06.07.2014 5 z 5

Páté kolo u vozu Páté kolo u vozu Jeff Kinney (p)

Tenhle díl nybyl až tak povedený, ale přijde mi nefér to hodnotit 4*, zasmála jsem se, takže taky 5* :-)

05.07.2014 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

I tenhle díl je moc, moc, moc povedený :-)

05.07.2014 5 z 5

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

Skvělá na pobavení

05.07.2014 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

Myslím, že tato kniha je zatím z celé série nej. Ale další díly přicházejí :-)

05.07.2014 5 z 5

Poslední kapka Poslední kapka Jeff Kinney (p)

Miluju všechny díly :-)

05.07.2014 5 z 5

Rodrick je šéf Rodrick je šéf Jeff Kinney (p)

Skvělé :-)

05.07.2014 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Kniha je vtipná a moc hezká :-)

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Knihu jsem si zamilovala hned, jak jsem ji viděla. Nemohla jsem se dočkat, až si jí přečtu. A to se stalo, za dva dny jsem jí jedním dechem přelouskala. Kniha je nádherná, prostě dokonalá. Miluji historii, takže o důvod navíc, proč mám knihu tak ráda. Bez dalšíhio rozmýšlení 5* :-)

Kůň za dolar Kůň za dolar Lauren St John

Tak tahle kniha byla BOMBA!! Naprosto úžasně jsem se do ní začetla a Casey a Stormovi jsem držela palce ve všech závodech. Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější :-)

03.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuto knihu jsem si koupila hned potom, co jsem viděla film. Knihu jsem dočetla dnes a musím říct, že byla dokonalá. Hrozně moc se mi líbila postava Hazel a Guse. Autora hodně obdivuji, protože aby někdo něco takového napsal, k tomu člověk potřebuje být jako on. Podle mě byla trošičku zajímavější druhá polovina knihy, ale to nic na mém dojmu z celku nemění. Takže kdyby se sem hodilo jiné slovo, než ,,dobrý", určitě ho použiju. Takže dobrý :-)

02.07.2014 5 z 5

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Knihu jsem přečetla asi už desetkrát, patří mezi moje nejoblíbenější knihy asi proto, že jsem si s Annabel povahově hodně podobná. Tato kniha mě zaujala nejen vzhledem, ale i samotným dějem, ve kterém je opravdu vše. Byla jsem také hodně zvědavá, jak to vše dopadne s Whitney a její anoroxií. Kniha mě pokaždé potěší nejen stylem vypravování, ale celkově. Autorku velice obdivuji.

08.06.2014 5 z 5

Kouzla a hříčky Kouzla a hříčky Václav Zůra

Hezké počtení a zajímavé nápady.

17.03.2014 5 z 5

Nové Mikulášovy průšvihy – Polívka nemá rád zmrzlinu Nové Mikulášovy průšvihy – Polívka nemá rád zmrzlinu René Goscinny

Vtipné a hezké čtení.

Velký snář Velký snář Jitka Höflerová