Marisa Marisa komentáře u knih

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Nádhera. Pobavila mě :)

23.02.2014 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Dočetla jsem i Rozbřesk a o knihách můžu říct, že byli fantastické, jsou to moje nejoblíbenější knihy na světě, nedokážu si představit, že někdo dokáže něco takového napsat. Autorku opravdu obdivuji. Nádhera.

22.02.2014 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Knížky naprosto zbožňuji, právě začínám číst třetí díl. Zatím si nemůžu stěžovat, akorát někde je malý překlep, ale co na tom záleží :). Doporučuji :)

05.02.2014 5 z 5

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Když jsem si knihu objednávala, čekala jsem něco s koňmi a to co Janě mělo přirůst k srdci měl podle mě být nějaký kůň. I když jsem se trefila vedle :), kniha se mi moc líbila. Jejího nevlastního brášky mi bylo vážně líto. A její táta? Jak mohl tohle všechno udělat. Ano, možná měl své děti rád, ale nechat matku s postiženým dítětem. To vážně není dobré řešení. Být Janou, tak Petrovi nafackuju, protože brát jí jako ,, dej mi pusu a všechno bude v poho´´ je odporné. Potěšilo mě, že vše skončilo tak, jak skončilo. Kniha byla úžasná :)

11.01.2014 5 z 5

Bígl hledá kamarádku Bígl hledá kamarádku Lucy Daniels

Přečetla jsem Opuštěnou kobylku a nemůžu se dočkat, až si přečtu Bígla :)

11.01.2014

Opuštěná kobylka Opuštěná kobylka Lucy Daniels

I když je mi 13. Knihu jsem vylovila ze své ve ,,švech´´ praskající knihovně a přečetla si jí. Nečekala jsem, že mě kniha do děje vtáhne tak moc. Příběh byl čtivý a krásně napsaný. Stále jsem si přála, aby se vše spravilo a Polly se Šonou k sobě našli cestu. Nakonec jsem byla mile překvapená koncem, protože to jak Šona zachránila Polly život, bylo nad mé očekávání. Nemám co dodat, kniha je skvělá :)

11.01.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Musím říct že tato kniha patří mezi moje nejoblíbenější. Zbožňuju jí. Nejvíce se mi líbí ta část, kdy je Jana v Lowoodu, ale ten zbytek je prostě dokonalý. Tato kniha je moje nejoblíbenější hned po Twilight a po Pýše a Předsudku :) Doporučuji

27.10.2013 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu mi koupila moje nevlastní sestra. Rozhodovala jsem se mezi jinými, ale jsem moc ráda, že jsem si vybrala Pýchu a předsudek. Patří jednoznačně mezi moje Nej. knihy, získala si mě hned na začátku, protože zbožňuji knihy s podobným tématem. 100% doporučuji, protože stojí za to si jí přečíst, (třeba i 100x) :)

03.09.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Prostředí kde se tento příběh odehrává je krásně vybrané. Anna byla trošičku divná, ale i tak se mi kniha moc líbila :)

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Je zajímavé že je ta kniha pojatá jako fantasy, ale je úžasná :)

Poslouchej! Poslouchej! Sarah Dessen

Nejúžasnější kniha na světě. Hned si mě získala. Tady je zajímavý způsob vyprávění. DOPORUČUJI!