Opuštěná kobylka

Opuštěná kobylka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47812/opustena-kobylka-47812.jpg 4 54 9

Archa zvířat série

Další příběh Archy zvířat z pera populární spisovatelky Lucy Danielsové. Nelehký úkol stojí opět před statečnou Mandy i jejími rodiči veterináři, kteří se snaží pomoci kamáradce Polly, která má panickou hrůzu z koní a přitom s emusí postarat o svého poníka. Najdou k sobě Polly a opuštěná kobylka cestu?

Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Mare in the Meadow , 1997

apq
18.08.2023 5 z 5

Krásná a napínavá kniha pro milovníky zvířat.

Lejčís
07.05.2021 5 z 5

skvělá série pro mladší čtenáře, velké doporučení! :)

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

LiliputQueen89
01.04.2016 2 z 5

Jako malá jsem tu knihu, jako správná koňačka, milovala. :D Jinak je knížka moc pěkná a krásně napsaná :)

steph.tey
08.07.2015 3 z 5

Mám pocit, že jsem to nedočetla. Koně nejsou prostě nic pro mě.

Linu
25.03.2014

Knihy s koňmi jsem četla i když jsem byla malá. Tuhle jsem milovala, patřila k mým nejoblíbenějším :-).

Marisa
11.01.2014 5 z 5

I když je mi 13. Knihu jsem vylovila ze své ve ,,švech´´ praskající knihovně a přečetla si jí. Nečekala jsem, že mě kniha do děje vtáhne tak moc. Příběh byl čtivý a krásně napsaný. Stále jsem si přála, aby se vše spravilo a Polly se Šonou k sobě našli cestu. Nakonec jsem byla mile překvapená koncem, protože to jak Šona zachránila Polly život, bylo nad mé očekávání. Nemám co dodat, kniha je skvělá :)

TessDragon
06.01.2013 4 z 5

Jak já milovala Archu zvířat, Mandy a Jamese a spoustu zvířátek, co se tam objevila. Knížka je od 9 let, je to nádherný dětský příběh plný zvířátek, přátelství a důvěry. Tento příběh byl úžasná oddechovka a pro takového milovníka zvířat to pravé ořechové ;D.J en mi nebyla vůbec sympatická Polly, měnila pořád názor a chovala se dost hnusně, i když byla mladší.

Trysko.Mys
30.04.2012 2 z 5

No...nevidím na této knize nic zvláštního. Je to spíše pro mladší čtenáře. Už jsem četla i lepší...

Kniha Opuštěná kobylka je v