Chrt na vřesovišti

Chrt na vřesovišti https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61246/bmid_chrt-na-vresovisti-uyE-61246.jpg 4 64 64

Archa zvířat série

Další knížka oblíbené autorky zvířecích příběhů. Tentokrát Mandy a James, mají co do činění s přízraky. Při prázdninovém kampování se doslechnout o psu, který je již dlouhá léta odloučen od svého pána a musí noc co noc výt, dokud se zase nesejdou. A skutečně se jim podaří objevit poblíž osamělé zříceniny chrta. Jejich dobrodružství může začít.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Hound on the Heath , 2003

nikca1994
27.04.2024 5 z 5

Kniha se četla dobře a rychle. Obálka je pěkná k téhle autorce jsem se vrátila po velmi dlouhé době. Příběh byl zajimavý a zábavný dokonce i duchařký i dobrodružný což je fajn pro děti. Mam ráda knihy o zvířatech a taky ptoto se k ním ráda vracím zpátky.

apq
18.08.2023 5 z 5

Krásná a napínavá kniha pro milovníky zvířat.

Lajka2012
17.07.2022 odpad!

Nedočetla jsem ani druhou kapitolu a knihu jsem musela odložit. Ne jen že mě nebavila, ale taky jsem se bála. Asi mě budete brát jako strašpytla ale podle mě je to strašidelné. Jestli chcete knihu zkusit, rozhodně ji nečtěte večer a v noci ( což jsem pravě udělala)! Autorce se omlouvám, že jsem dala odpad ale ani jednu hvězdičku nejsem schopná dát. Když jsem se rozhodla, že knihu číst nebudu, ve svém schodu na knížky jsem ji musela dát přední stranou dolu, kdybych to neudělala, naskočila by mi husí kůže...

Štěpinambura
12.05.2022 5 z 5

Další výborná kniha do sbírky!

petra.kosiky
11.01.2022 5 z 5

Napínavé, tajemné, pěkně přeložené. Knížku jsem přečetla dětem před spaním a na konci každé kapitoly volaly: "Ještě, ještě!" a "To není možné, že to zrovna teď končí!!" Překvapivé, příjemné čtení.

DominaCZ
26.12.2020

SPOILER
Book o psékovi, kterej umře žalem? To snad nepatří do ruk děckám, fakt že ne.
Smutný, děcka takový neslaný nemastný, přebal fajn.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Vendula39
15.07.2016 5 z 5

Další dobrá knížka ze série o Arše zvířat. Doporučuji.

Attia
29.12.2014 5 z 5

Pamatuji si, jak jsem knížky o Mandy a Arše zvířat vždycky hltala. Chrt na vřesovišti byl moje obzvlášť oblíbená knížka, děsně jsem se tehdy bála, protože to bylo všechno takové tajemné a děsivé a nepochopitelné zároveň.

nikolryskova
14.03.2013 5 z 5

Vždycky jsem zbožňovala Mandy a plno zvířátek, které v Arše zvířat byly. Tahle kniha je další úžasná, mohu jen doporučit.

TessDragon
14.09.2012 5 z 5

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Jako malá jsem ji přímo ''žrala'' a přečetla jsem celou sérii. ;)

Peggy.SRG
13.01.2012

Skvělá knížka, docela ponurá, už je to pár let zpátky co jsme jí četla, ale super :)

psi duchové a přízraky příběhy o psech

Lucy Daniels
britská, 1939