Marisa Marisa komentáře u knih

Snowman - osmdesátidolarový šampion Snowman - osmdesátidolarový šampion Elizabeth Letts

Kniha byla dokonalá, četla se jedním dechem, pořád mě udržovala v napětí. Při každém závodu jsem Snowymu a Harrymu držela palce a chtěla, aby vyhráli. Nutno říci, že na konci knihy i slza ukápla. Dokonce jsem se vrhla i na net, abych si o příběhu zjistila více. Doporučuji.

11.03.2017 5 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Trošku slabší, než první díl, ale konec byl napínavý a celkově se mi to líbilo :)

03.03.2017 4 z 5

Andělská tvář 1 Andělská tvář 1 Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno za den a půl, nemohla jsem se odtrhnout.

01.03.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Kniha se mi líbila, děj měl spád a četla se velmi dobře, ale občas mi to připadalo az trošku přehnané, hlavně tady konec. Ale jinak na delší večery můžu doporučit, bála jsem se :D

27.02.2017 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

I po předešlých dvou knihách se stále dobře bavím. Bočkův styl psaní je tak chytlavý, že jsem měla přečteno za jedno odpoledne

05.02.2017 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Kniha se mi moc líbila, byla psána opravdu jednoduchým stylem, až jsem se bála, že není pro mou věkovou kategorii, avšak obsahem je skutečně určena starším čtenářům, protože jen oni pochopí, o co v knize skutečně jde.
Příběh byl dojemný, až mi několikrát skoro ukápla slza. Měla jsem přečteno za dva dny, doporučuji :)

26.01.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Také se přidám k tomu názoru, že ze začátku to vypadalo na takovou tuctovou knihu, avšak od půlky příběh opravdu mění směr a čte se opravdu dobře

24.01.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Hlavně části s Milesovou minulostí mě chytly za srdce, ovšem připadalo mi to tam nějak prázdné občas

16.12.2016 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Knihu jsem měla po pár dnech přečtenou, nedokázala jsem jí dát z ruky, ale hvězdu strhávám za již pode mnou zmíněné anglické fráze (ačkoli mi angličtina nedělá problém, štvalo mě to) a za konec, který jsem tak trochu nepochopila, asi se ale pustím do dalších dílů :)

06.12.2016 4 z 5

Moc pěkné a zajímavé čtení

21.11.2016 4 z 5

Slabší než stařík, ale pořád napěchované skvělým humorem a situacemi, nad kterými zůstává rozum stát

05.11.2016 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Ale jo, byla jsem v pokušení dát 3*, ale když to ještě jednou vezmu kolem a kolem, kniha mě zaujala. Byla sice slabší, než třeba Na co Alice zapomněla, ale i tak mě čtení bavilo :)

10.10.2016 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Na začátek bych chtěla říct, že toto byla moje první kniha od této autorky od dob, co napsala Harryho, takže jsem byla zvědavá, jak se mi to bude číst a kniha mě vůbec nezklamala, určitě se kouknu i po dalších dílech :)

03.10.2016 5 z 5

Naprosto dokonalá kniha, smát jsem se musela většinu knihy a jak už tady bylo zmíněno, část s liškou byla jednou z těch nejlepších :D

17.09.2016 5 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Kniha se četla dobře, ale něco mi tam chybělo. Každopádně charaktery byly vykresleny skvěle.

03.09.2016 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Knížka byla čtivá, moc se mi líbila. Sedl mi i styl psaní i moc zajímavý příběh :)

25.08.2016 5 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

Já nevím, kniha mě prostě nějak nechytla. Trvalo mi se začíst a pak, když jsem se konečně začetla, zase mě to přestalo bavit :/ . Norské dřevo bylo úplně něco jiného :)

20.08.2016 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Příběh plný krásných myšlenek. Chytí za srdce

15.08.2016 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

I když jsem knížku měla rozečtenou a lákalo mě se kouknout i na film, odolala jsem tomu a jsem za to ráda, knížka samotná má větší kouzlo a je tam více věcí lépe vysvětlených. Skvěle napsáno, skvělé zvraty, skvělé charaktery, Gillian prostě umí psát.

08.08.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knížka byla zajímavá, ale v první řadě bych jí vůbec nesrovnávala s Dívkou ve vlaku a Zmizelou. Samotnou by mě srovnání těch knih ani nenapadlo, ale takhle, když je to na té knize napsané, jsem to musela stále srovnávat a díky tomu se mi Dokonalý cizinec zdál trochu mimo. Nevím, asi bych na to pohlížela jinak, kdyby tam nebyly věty: ,,... a jehož recenze přirovnávají ke Zmizelé a Dívce ve vlaku" a ,,nutnost pro fanoušky Zmizelé a Dívky ve vlaku".
Jak říkám, kniha byla sice ze začátku táhlá, ale pak jsem se chytla a příběh byl čtivý, ale prostě jsem měla tendenci stále srovnávat a to kazilo celý můj dojem.

23.07.2016 4 z 5