d.a.s.a d.a.s.a komentáře u knih

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Jak něco tak naivního, hloupého (sundáme si boty,abychom je nevzbudili) a divného (20 lidí si nepamatuje spolužáka) může mít tak vysoké hodnocení? Spousta těchto neuvěřitelných detailů úplně zabila celou knížku.
A ještě k hlavnímu hrdinovi-už ten sám mě nebavil. Byl nijaký, nefandila jsem mu,ani mi nijak zásadně nevadil, prostě nic.

31.01.2019 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělý příběh, dost realistický, nemohla jsem se odtrhnout, což se mi dlouho nestalo, kniha mě úplně pohltila. Dobrý, svižný závěr.

08.01.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Dobre promyšlená zapletka s trochu neuveritelnym vyřešením..Hunter je až moc geniální;)

19.12.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Zase mě to bavilo..

09.12.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Vím, co tě na smrt vyděsí...

13.10.2018

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Jednoduchá motivační pohádka, která ukazuje, že to nejcennější máme přímo pod nosem,jen to nevidíme.

22.08.2018 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Tuto knížku nemůžu doporučit. Ruth mi nebyla sympatická, neustále na každé stránce si stěžuje na barevnost a je neustále ukřivděná. Nemají to lehké, ale už mě to opravdu otravovalo. Smutné, ale zdlouhavé, žádný děj, stále se dokola opakuje totéž. No a konec? Překombinovaný, až skoro trapně neuvěřitelný. Přeceněná kniha.

29.07.2018 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Knizku jsem mela nekolikrat v ruce,kdyz jsem zrovna nemela nic jineho ke cteni a nekolikrat jsem ji odlozila. Kdybych jenom vedela,jak me bude bavit,byla bych si ji přečetla hned! Sice jsem odhalila Sněhuláka docela brzo,ale i tak to bylo moc dobre.

19.05.2018 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Mě ten Harry prostě baví

29.03.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Prvni setkani s Jonnou Linnou me tedy nijak zvlast neohromilo. Prislo mi, ze vse neustale opakuje, ze je to zbytecne roztahane. Postavy nijake, nevykreslene, o zadne z nich se nic moc nedozvite, nuda. Zadna vam nebude sympaticka, ale v podstate ani nesympaticka. Hodinu po precteni zacinam zapominat, o cem to bylo... Poslouchala jsem jako audioknihu. Budu-li srovnavat - Harry Hole me bavi stoprocentne vic!

02.03.2018 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Sedel mi styl, pohled ruznych osob, zajimave tema...ale protivna Sara, blby konec a zdlouhave protazeny pribeh srazil hodnoceni na 3*.

23.01.2018 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásná a smutná.. Jako bych byla za války v Saint-Malo. Žila jsem ten příběh s nimi.

05.01.2018 5 z 5

Jahody pro Popelku III aneb jak zkrotit potvoru Jahody pro Popelku III aneb jak zkrotit potvoru Kateřina Tomanová

Vtipne..ale uz druhy den po precteni si nevzpomenu ani na jediny pribeh z vice nez 20 fejetonu.. nezanechalo to ve mne vůbec nic..

11.10.2017 2 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Druha kniha od autorky a zase nee. Me to proste nechytlo, ani jsem nepochopila ta tri prani..

05.10.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mne to bavilo :)

18.08.2017 4 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Tak tohle uz mi prislo az zvraceny... knizku jsem nedocetla, odlozila jsem ji nekde za pulkou. Souhlasim s principy Nevychovy a sama mam vyzkousene, ze proste funguji skvele...ale tohle? Z knihy se da par veci vzit a vybrat, ale celkove za me velmi slabe a v zivote nepouzitelne, spokojeny zivot ditete na ukor matky.

20.11.2016 1 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tajemstvi obyčejných životu. Hezke, ale uz se ke knizce nevratim, patri mezi ty, ktere staci precist jednou. Navic mi prijde, ze australske matky resi oproti tem evropskym, nebo alespon ceskym, uplne jine problemy a ziji snad na uplne jine planete-vsechny mi prisly jako rozmazlene zazobane nesympaticke precitlivele panicky. Puvodne jsem chtela dat jen 2 hvezdy, ale knizka se vymyka tomu, co jsem doposud cetla a i kdyz mi styl hlavne zpocatku nesedel, za jeho originalitu si zalouzii tu třetí hvězdu.

19.10.2016 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Mne se to nelibilo. Nevim, jak jinak to popsat, nez slovem DIVNE. Kniha se mi spatne cetla, nesedi mi styl. Prisla mi naivni, postavam jsem neverila snad vubec nic..k tehle knizce se nevratim.

02.08.2016 2 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Larsson to neni...Knizka bohuzel postrada atmosféru Milenia,presto jako oddychovka neurazi. Jsou zde sami superhrdinove, normalni lidi,aby clovek pohledal. Dej je predvidatelny, tim padem se tochu vytraci napeti, jak se to všechno z te pavouci site rozmota. O Mikaelovi u Lisbeth je toho napsano dost malo, o Erice jen takova zminka. Vice je venovano odbornym vecem a movym postavam,coz nerikam,ze je spatne,ale proste uz to neni ono..

22.07.2016 3 z 5

Pád Pád Simon Mawer

Nekdy nezijeme zivot tak, jak bychom si prali..ale delame si to sami..Laska je krehka a slozita a vyznat se sam v sobe mnohdy obtiznejsi, nez zdolat Eiger.

11.04.2016 5 z 5