Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno! méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.852

Behind Closed Doors (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto

hs777
dnes

​Kdo ví, co se děje za zavřenými dveřmi a lze někoho přesvědčit o zrůdnosti bezchybného charismatického úspěšného advokáta, který obhajuje ženy týrané svými partnery, že vězní vlastní manželku? Nelze, a proto si musí Grace poradit jinak. Tak moc jsem jí fandila, že jsem nemohla přestat číst. Doufám, že v mém okolí se za zavřenými dveřmi neskrývá žádný takový psychopat.

Kačenka29
dnes

Kniha, která se čte sama :-) Super napínavý příběh.. Doporučuji!!!

lenkaabooks
včera

Jaké štěstí, že jsem dnes měla volno. Protože jsem celý den jen četla a četla. Jack byl psychopat, mistrně ovládající svou ženu Grace strachem o její sestru. Navenek dokonalý pár, ve skutečnosti psychický teror. Za zavřenými dveřmi se někdy dějí neskutečné věci.

Cituska
včera

Musím se přiznat,že už se mi dlouho nestalo,abych knihu přečetla za dva dny,ale toto nešlo odložit ;-) parádně čtivé,svižné dobré téma, které bylo parádně zpracováno,doporučuji!

ladycatelyn
včera

Knihu nezatracuji, způsob vyprávění mohl být lepší, dočetla jsem jí, ale už jsem jen byla zvědavá jak se z toho hlavní hrdinka dostane. Knížku jsem zavřela s pocitem, že se k ní již nevrátím. ALE... ať chci nebo ne, příběh se mi dostal pod kůži a ještě týden po přečtení se přistihnu, že o něm přemýšlím. Status quo: není to žádný zázrak, ale přečíst si to můžete :-)

Lipka341

Neuvěřitelně napínavý thriller, nemohla jsem knížku odložit...

LibraryGirl

Skvělá psychojízda! Kam se hrabou Manželé odvedle nebo Dokonalý cizinec. Tato kniha je naprosto famózní. Děje se tam tolik špatného, že se mi chtělo ji několikrát odložit, ale zase jsem věděla, že když přestanu, tak to bude velká chyba. Za zavřenými dvěřmi vám nedovolí spát, musíte ji dočíst až do konce, i když už jsou tři ráno a vy vstáváte brzy do práce. Doporučuji!

Nemám ráda Džordže Kúnyho.

evke

Kniha se četla jedním dechem, nemohla jsem přestat číst a pořád jsem se k ní vracela, dokud jsem jí nepřečetla celou. Suprové prolínámí minulosti a přítomnosti. Jackovo přiznání zhruba v polovině knihy mě dostala, až z toho mrazí. Jen doporučuji!!!

salunka

PÁNI ! ! ! Tak tohle byla vážně pecka! Takhle dobrou knížku jsem dlouho nečetla, nemohla jsem ji odtrhnout z ruky. Millie jsem si moc oblíbila :-)
DOPORUČUJI!!

anája

Tuto knihu jsem neodložila z ruky dokud jsem nepřečetla,opravdu vás vtáhne a nepustí ,koupila jsem podle recenzí a je to kniha ,kterou si chci jednou přečíst znovu a mít ve své knihovně.Dokonalá promyšlenost a zápletka!!! Doporučuji.

frukeška

Zajímavá kniha. Dobře se četla a hodně mi připomínala knihu Báječné dny...
Konec knihy se mi ovšem zdál trochu nedotažený, a proto jedna hvězda dolů. :)

Kekik

Ten pocit po přečtení. Ten pocit hrůzy, že se to třeba někde někomu děje... To je strašný. A tak si říkám, PROČ, Jacku ???
Popsat tak do detailu promyšlené chování nadprůměrně inteligentního psychopata. To je tedy umění. Ovšem čeho všeho byl schopný. Fuuuj !!!
Grace- jak já ji neskutečně fandila. Kdykoli se jí podařilo alespoň trochu přelstít tu zrůdu, tak to mě zahřálo. Jinak jsem totiž měla povětšinou zimnici při čtení. Velmi odhodlaná, Grace. Opravdu velmi !!! Odvážná.
Millie- vážně chytrá holka .DŽORDŽ KÚNY, nespavost: čtenáři této knihy pochopí.
Ovšem nejvíce obdivu si zaslouží ta poslední, opravdu významná osoba. Celkem rychle jsem poznala, že ta osoba zřejmě bude hrát velmi důležitou roli. To je ta naprosto nejinteligentnější osoba s velikým pochopením Graceyných činů. Otázka v posledním odstavci- EXCELENTNÍ "POINTA" PROZŘENÍ nejdůležitějši osoby v příběhu. Tedy alespoň pro mě.
Výborně promyšlený "boj" za svobodou. Grace, to se ti povedlo.
Jediné, co bych ještě přidala- konečné shledání sester.
Silný příběh nezlomné ženy Grace, její sestry a jednoho zrůdného zmetka.

sun.from.ibiza

Jo! Psycho Jack je tu. Fakt děsivej chlap.

SPOILERY
Bavilo mě to, Grace byla super. Moje srdce zároveň s jejím bušilo jak zvon, když Jack přijížděl domů a ona ještě nevěděla, jestli prohrál. A nebo ne. Uf.

A snesla bych delší finále, jen abych si to vychutnala. Ale ten okamžik, kdy mluví s Ester mi to vynahradil. Ten její poslední dotaz na barvu pokoje - ten mě fakt zahřál na srdíčku.

Paja1974

Tak toto byla jizda.Jednim slovem Parada.Precetla jsem behem jednoho dne,jelikoz se nedalo odtrhnout od cteni.Od zacatku do konce napinave.Doporucuji precist.

Danago

Jedním slovem SKVĚLÉ!
Knížka je napínavá od prvního písmenka do posledního. Skvěle napsaná, dokonale propracovaná. Já jsem prostě nadšená. Od knížky se nedá odtrhnout , nemohla jsem jít spát dokud jsem knížku nedočetla. Já rozhodně doporučuji.

LKS

Možná by pro mě bylo lepší, kdyby byl Jack Angel typickým "násilníkem". Protože jeho psycho "hra" mě skutečně desila. Při čtení jsem měla stažený žaludek, mráz na zádech a tak moc jsem chtěla Grace pomoct. Kniha je velmi dobře napsaná, prakticky se čte sama. A ačkoli splnila nadmíru me očekáváni, vím jistě, že se k ní nikdy nevrátím.

DariDerek

Tato kniha mě dostala. Strhující příběh, kdy máte neskutečný pocit beznaděje a jen hltáte stránky, abyste došli k nějakému závěru .... více v recenzi v záložkách :-)

Jane417

Napínavé a strhující čtení! Námět příběhu sice není nijak originální... týraná manželka a manžel psychopat, to není nic nového, ale toto zpracování bylo skvělé. Je to ten typ knížky, kde nejde přestat, protože musíte vědět, jak to bude dál. Grace a Jack se vezmou a pak jí nastane peklo a vězení. Z dokonalého muže se stane tyran, velitel... a Grace čeká šok. 5* jsem nedala jen proto, že se mi tam jedna pasáž nelíbí... chudák Molly...

ankaras

Džordž Kůny se v mém slovníku uchytil :).

evonra

Vydařený psychothriller! Tenhle fešák Jack má opravdu ďábelskou duši ...
Kniha je čtivá, napínavá, důvody jednání Grace logické, no a hlášku Millie "nemám ráda Džordže Kůnyho" také jen tak nezapomenu :-)
Líbilo se mi, příznivcům tohoto žánru doporučuji.

aishimizu

Když jsem si knížku kupovala, říkala jsem si, že to bude asi stejný bestseller jako Manželé odvedle. Mýlila jsem se.
Od této knihy jsem se ani za Boha nemohla odtrhnout, neustále mě nutila číst dál a dál. Kniha nebyla obyčejná díky tomu, že tu nebyla hlavní postava reportér ani detektiv, ale normální žena. Bylo to jiné, bylo to zvláštní. Děj tedy byl rozhodně předvídatelný, ale myslím si, že to bylo napsané opravdu bravurně. Zklamaná určitě nejsem!

PavlinaKa

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

peko

"Bylo hrozné, jak byl jeho fyzický vzhled v naprostém rozporu s jeho ďábelskou duší. A pokud dokázal ošálit i mě, pokud mě dokázal byť jen na pár vteřin nechat zapomenout, co jsem o něm věděla, jak by se mi mohlo podařit přesvědčit ostatní, že je to vlk v rouše beránčím?"

Další skvělý psychothriller, od kterého se nedá odtrhnout a který rozhodně stojí za přečtení. Za sebe doporučuji!

jana3099

Tak knihu jsem začla číst ráno ve svém volnu a odpoledne jsem ji dočetla.......nedalo se přestat a moc jsem chtěla vědět jak Grace dopadne, noo prostě psycho a Grace jsem vlastně obdivovala, jak se se svou situací prokousávala sama a rozhodně ji v ničem nešlo závidět.........

ivousekk

Mno... Jack Angel byl soliní psychopat. Brr, ještě teď z něj mám husí kůži. Nápad super, i příběh jako takový. Jen to provedení, jak to bylo napsané/přeložené... Jako vyprávění psané na základce proložené přímou řečí. Působilo to tak, jak to říct, nedospěle, neprofesionálně? Zbytečně to ubíralo na čtivosti. Ale jinak super, zhltla jsem to ani ne za 2 dny.