Fiadh - Profil

Poslat zprávu

(žena) · Jihomoravský kraj

Aktivní: dnes v 09:46 offline (poprvé: 09.07.2016)

18 bodů (přidáno 0 autorů a 0 knih)

Získané palce za komentáře: 19, udělené: 7

Právě čtené knihy

Živí mrtví 12: Život mezi nimi
10.03.2018
Živí mrtví 12: Život mezi nimi 2014, R. Kirkman

Kniha o kávě
18.02.2018
Kniha o kávě 2011, P. Veselá

Goliáš
10.02.2018
Goliáš 2012, S. Westerfeld

Společenstvo Prstenu
19.01.2018
Společenstvo Prstenu 2006, J. R. R. Tolkien

Deník Bridget Jonesové
21.01.2017
Deník Bridget Jonesové 1998, H. Fielding

Studie v šarlatové / Podpis čtyř
09.12.2016
Studie v šarlatové / Podpis čtyř 1997, A. C. Doyle

Kdo jsem

Umím trochu číst, tak jsem tady :)


Primárně používám zdejší profil k evidenci své knihovny a přečtených knih. Názory (aka hejty) na mnou přečtené knihy sdílím na svém blogu.


O PRODEJI KNIH

Částečně rozprodávám svoji knihovnu. Na prodej knih nijak výrazně nespěchám, takže ceny jsou pevné. O drobné slevě se můžeme zkusit pobavit až v případě, že budete chtít nakoupit více knih.


Při prodeji se snažím informovat kupujícího o každé maličkosti, za běžné považuji sdělení čísla zásilky. Knihy obvykle odesílám koncem týdne vzhledem k časovému vytížení. Poštovné odhaduji na základě ceníku České pošty (nejčastěji 50 Kč a máte jistotu, že se stejně natáhnu). U balíku obsahujícího více knih poštovné nesčítám, ale dle váhy mírně zvyšuji. Vše odesílám doporučeně případně jako balík do ruky u velkých zásilek. Při balení knih se snažím zabalit je tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození. Zároveň recykluji obalový materiál, ve kterém přišlo něco mně. Takže pokud máte problém s kartonem, který už jednou proběhl poštou, přihoďte deset korun a já knihu zabalím do nové bublinkové obálky (alespoň se nebudu muset otravovat s porcováním krabic).


Preferuji platbu předem, ale u uživatelů s rozumným počtem hodnocení jsem ochotná se dohodnout na dobírce. Nemám čas ani náladu pořád dokola ve zprávách vysvětlovat, že uživateli s profilem čistým jak padlý sníh opravdu bez žádné záruky (jako například úhrada poštovného - cca sto korun - předem a cena knihy následně v rámci doběrečného), knihu na dobírku neodešlu.

Srdceryvné výlevy na téma: "Ale já ti peníze dopředu nepošlu, určitě mě chceš okrást. Očividně nic prodat nechceš a nechápu, proč to teda nabízíš. Vždycky všechno nakupuju na dobírku." si, prosím, nechte pro někoho jiného, děkuji. To, že trpíte paranoiou mě mrzí.


V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat!


Jo, dost možná jsem fakt takhle arogantní koště. Nebo třeba vůbec ne. Se s tim smiř.


SLŮNĚ V DUŠI!