anthea - Profil

Poslat zprávu

(1980, žena) · Středočeský kraj
moderátor

Aktivní: včera v 00:29 offline(poprvé: 02.06.2010)

59 361 bodů (vloženo 1317 autorů a 3593 knih)

Získané palce za komentáře: 209, udělené: 366

Právě čtené knihy

Exotem na této zemi
25.05.2017
Exotem na této zemi 2016, L. Heryán

Terezie a Lisieux
19.02.2015
Terezie a Lisieux 1997, P. Descouvemont

Kdo jsem

O mně: Upřímně čtu moc ráda a kniha je vždycky, alespoň pro mne, lepší než film a vůbec knihy miluju. Ovšem film mi zabere tak hodinu a půl nebo dvě a ještě ho sdílím s manželem. A tak nad přečtenými knihami o moc víc převažují zhlédnuté filmy. Já vím, je to škoda...ale co naplat. 


Mám toho tolik, co bych chtěla přečíst, ani to do "Chystám se číst" radši všechno nedávám. A vůbec už najednou čtu toho dost. Všechno mám rozečtené a podle nálady to střídám, na něco i déle nesáhnu, ale téměř všechno vždy dočtu. 


Jen pár knih zůstalo nedočtených, je to od J. Verna Zemí šelem (ostatní od Verna se mi vždy moc líbilo), Dějiny starověkého Egypta (pro mě moc těžká četba), Bible (to se nedá, ta se nečte jako román, vždycky kus tady a kus tam; ještě ten Nový zákon to by šlo, ale ve Starém mám trochu zmatek), Výchova šteněte (přišlo mi to na nic nebo nemám trpělivost) a ještě by se asi něco našlo...


K tomu štěněti, z toho je už velký pes, a bez četby Výchovy štěněte umí sedni, lehni, pac - pravou, levou, popros, ke mně (podle toho, co se děje okolo), pomalu na procházce neumí snad vůbec nebo nechce umět...tady je:


Nový přírůstek do rodiny - roční fenka Meggie - kříženec prý flat coated retrívra a bílého špice:
Tak na této fotografii jsou už obě holky spolu, dala jsem si je do této staré knihy, jelikož mám ráda nostalgii.A od roku 2014 mám dceru a 2016 syna, tudíž ani na databázi knih, ani na čtení knih není opravdu mnoho času