Zmije a křídla noci

recenze

Zmije a křídla noci (2024) 5 z 5 / vendy6619
Zmije a křídla noci

Za knihu v první řadě moc dekuju nakladatelství Fragment nakladatelství Albatros a opět skvělé Martině.

Tohle je jedna z těch knih, které vás vtáhnou do děje a nepustí. Tady se totiž dostáváme k dceři krále upírů Orayai. Chce to co má její otec a musí to zkusit získat v ve hrách zvaných Kejari. Ale když potká svého soka začnou se dít věci!

V první řadě se to četlo naprosto lehce. Tentokrát se překladatelka překonala a knížka nesla naprosto vůbec odložit. Kdyby měl člověk víc času slupne ji během jednoho odpoledne, i když má skoro 530 stránek. Nevadí to! Absolutně ne.
Hlavní hrdinové se mi už od začátku moc líbili.

Je to takový upírský styl Hunger Games, takže očekávejte souboje, drama a především pořádnou dávku napětí! Což je přesně to co od toho očekáváte.

Nicméně i přesto, že po téhle stránce nemůžu nic vytknout. Trochu mě mrzí, že například nebyla mapka na začátku více a detailně propracovaná. Občas jsem nakoukla, ale nic tam nenajdete. Což mě hodně mrzí. Člověk by měl aspoň představu kde se co nachází. Proto dávám půl hvězdičky dolu.

Ale ty poslední kapitoly plné cliffhangerů! Úžasný zážitek. Za mě velký doporučení!

Takže pokud hledáte něco do čeho se ponoříte jak upíří zuby do svých obětí tohle je pro vás!