Ze života knihomolky aneb Uff, nejsem divná

recenze

Ze života knihomolky (2019) / ZapisnikTerky
Ze života knihomolky aneb Uff, nejsem divná
Tyto komiksy nebudu hodnotit hvězdičkami, protože mi to vůči ostatním knihám přijde nefér. To ale neznamená, že by se mi takovéhle milůstky nelíbily.

Anotace: Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.

Tohle je prostě geniální. Je to neuvěřitelné, ale fakt většina věcí sedí. Jsem fakt ráda, že nejsem sama takový blázen, za kterého mě považuje můj muž a má rodina :D. Je to milé, zvedne vám to náladu a uklidní mysl. Já moc ráda tyhle komiksy čtu mezi knížkami, které jsou emočně vyčerpávající, nebo když potřebuju oddělit žánry. Debbie Tung má ty malůvky i roztomilé a přitom úplně jednoduché, bez barev. Přesto z nich cítíte tu emoci a budete se nad ní culit.
Jestli máte pocit, že to nepotřebujete mít doma, tak si knihu můžete půjčit z knihovny, jako jsem to udělala já.

Považujete se za knihomola, nebo spíš berete čtení jako pouhou zálibu?

Komentáře (0)

kniha Ze života knihomolky recenze