Zachraň nás

recenze

Zachraň nás (2022) 3 z 5 / ZapisnikTerky
Zachraň nás

Jaká série z německé stáje vás nejvíc bavila?

Poslední díl trilogie Maxton Hall se celkem povedl. Ale jsem ráda, že si tuto sérii mohu odškrtnout a jít dál.
Ruby a James jsou sice celkem fajn, ale pojďme si říct, že by mi o nich stačila jedna kniha. Zato vedlejší postavy mě zajímají víc. V romantice mám asi radši klasický vzorec sérií – co jedna kniha, to jiný pár.
Nejvíc jsem se těšila na osud Lýdie a Ember. V tomto směru bych ocenila klidně trochu víc prostoru pro tyhle dvě vedlejší hrdinky, ale celkově jsem s jejich osudy spokojená.
Zakončení knihy bylo trochu detektivního rázu, ale nakonec si myslím, že to k tomu už nějakou dobu spělo.

Obálka a grafika: Obálky německé stáje a jejich abstraktní ráz se mi docela líbí, i když dávám přednost obálce, která se vztahuje k ději. Ovšem u romantiky a erotiky je to trochu složitější – nechceme věčně polonahé muže nebo páry ruku v ruce. Takže jsem vlastně spokojená :D.

Verdikt: Zachraň nás bylo poměrně důstojným zakončením série. Slyšela jsem, že předchozí série autorky je mnohem lepší, tak jsem zvědavá, jestli se k ní také dostanu.