Tak trochu môj

Tak trochu môj (2021) 5 z 5 / beatrica4102
Tak trochu môj

BARBORA ASTOR -TAK TROCHU MÔJ

⭐⭐⭐⭐⭐/5⭐

Vauu...je to knižka presne pre mňa! Hltala som každú stranu, každé slovo, každé písmeno! Dávno som nečítala takýto dobre spracovaný príbeh! Čitateľ v ňom nájde všetko, čo potrebuje a to lásku, humor, vzrušenie, drámu a skvele vypracované dialógy a charaktery!

Hayden sa mi zdal na začiatku, ako dokonalý muž! Bol sexi, vtipný, láskuplný a neodbitný ! Ale ako sa mu stala nehoda, tak sa veľmi zmenil (čo je aj pochopiteľné). Veľmi som ľutovala Rebeku, ako sa k nej správal. Neverila som vlastným očiam ako sa dokázal správať v niektorých situáciach.

Becky je jedna veľmi silná žena! Neviem či by som to všetko, čo sa jej stalo zvládla tak, ako to zvládla ona. Nemala ľahký život odkedy stratila mamu a čo musela zažiť s Haydenom, to by každá nedala.

" Koľko nocí trvá spočítať hviezdy?
Je to ako nekonečno, hlboké a bezodné. Nechcem sa v ňom stratiť."

Musím sa priznať, že som si ju veľmi obľúbila a veru spolu s ňou som plakala! Plakala som ako malé bábätko!

" Slzy oslobodzujú"

Tak dokonale boli popísané emócie, že mi to lámalo srdce.

Neal...drahý Neal. Od začiatku mi bol sympatický a tak som mu držala palce s Becky (viac než Haydenovi)! Veľmi som sa potešila, keď som čítala príbeh z jeho uhla pohľadu - skvelý nápad! Práve preto sa neviem dočkať druhej časti, ktorá bude o ňom

Musím ešte dodať, že aj vedľajšie postavy ma očarili ako členovia skupiny, Haydenova rodina alebo ľudia okolo Becky. Autorka myslela na každého a ukazála nám z nich viac, ako sme zvyknuté od iných autorov čo sa týka vedľajších postáv.

Hlavná myšlienka knihy sa mi veľmi páči, tj. keď niekoho z celého srdca miluješ, spravíš pre toho druhého všetko, aj keď ti to zlomí srdce a hlavne mať nádej a trpezlivosť a vytrvalosť pre ľudí, ktorých ľúbime.

Knižku odporúčam pre tých, ktorí majú radi príbehy plný lásky, humoru a hlavne emócií a bez zbytočných opisov.
Knihu si určite ešte budem čítať, bude mať miesto vždy v mojej knižnici
Autorke držím palce. Má veľký talent!