S pozdravem Carter - romantický příběh dvou nejlepších přátel

recenze

S pozdravem Carter (2020) 5 z 5 / Spuffy
S pozdravem Carter

Tak a mám tu zase na odlehčení nějakou tu romantiku. Tentokrát tady mám příběh dvou kamarádů Arizony a Cartera. Oba se znají už od čtvrté třídy, i když v tomto se tam často moc neshodnou. Jelikož po jejich seznámení, jeden druhého spíše nesnášeli. Až časem k sobě našli společnou cestu a od té chvíle jsou prakticky nerozlučitelnou dvojicí. Jednotlivé kapitoly v knize nám pak ukazují nejen současnost, ale i první okamžiky, které vytvářeli jejich dlouhé přátelství. Během jejich dialogů zjistíte, že tu pro sebe byly v každé dobré i špatné situaci. Vzájemná podpora a přátelství mezi nimi, jim také vynáší nejeden komický dialog. Což je jedna z věcí, co mě na knize rozhodně bavila. Jejich konverzace mě neustále dostávala. Ale upozorňuji, někdy byla pěkně peprná. Takže aby toho nebylo málo, začnou po sobě koukat, a to v opačném pohledu než jen v tom kamarádském. A tady bych se asi maličko zastavila. Sice mám ráda tento druh romantiky, avšak tady to bylo hodně zrychlené. V jednu chvíli se navzájem nepřitahují a v následujícím okamžiku ze sebe nemůžou spustit pohled? No i když přihlédnu k tomu, že se znají už od malička a kamarádí spolu roky. Myslím, že tato pasáž mohla být trochu pomalejší. Nakonec to je však asi jediné, co my ve zděsí romantické lince trochu nesedlo. Jinak už tam za sebe nic nenacházím. Bavilo mě to, mělo to vtipné pasáže, příjemnou dějovou linii, která byla rozhodně velmi čtivá. Proto za sebe rozhodně moc doporučuji. Jestli jste milovníky těchto romantických příběhů s ostřejších podtextem bude se vám kniha líbit.