RC: Losing It

recenze

Losing it (2014) 5 z 5 / KatnissLavender
Losing it

Táhne mi na třicet, ale i tak jsou v mém životě chvíle, kdy dostanu chuť přečíst si něco čistě romantického a zamilovaného pro mnohem mladší věkovou kategorii. Losing It je takovým příjemným přechodem mezi románem pro dívky a románem pro ženy. Hlavní hrdince je něco málo přes dvacet a studuje vysokou školu herectví. Právě má začít nový semestr a ona řeší, pro ni, obrovský problém - je stále panna. Svěří se svojí nejlepší kamarádce a tu napadne jediné možné řešení. Vyrazit do baru a sbalit nějakého vhodného muže, který bude ochoten tento problém, společně s ní, vyřešit. A kdo může být lepší než překrásný ( jak jinak?), mladý muž, sedící sám u stolku s KNIHOU v ruce! ( Knihomolové jistě pochopí význam těch velkých písmen ve slově "knihou"... ) Od chvíle, kdy se ti dva seznámí začíná naprosto dokonalá a vtipná jízda!

Hlavní hrdinka je možná trochu posedlá svým panenstvím, ale odpustila jsem jí to, potrhlost má prostě v povaze. Pokud jste četli anotaci, mohu vám prozradit, že největším lákadlem této knihy pro byla zakázaná láska mezi studentkou a jejím novým učitelem, který se vyklube z pohledného muže s KNIHOU.

Romantické knihy na mne působí velmi odlišně ve chvílích, kdy jsem single, nebo když jsem zadaná. A protože se mne momentálně týká ta první varianta, neskutečně jsem si užívala lehce erotické scény a byly chvíle, kdy jsem si opravdu přála být v kůži hlavní hrdinky a užívat si, společně s ní, zakázané ovoce, které jak všichni moc dobře víme, nejlépe chutná.

Čtení této knihy jsem si užívala plnými doušky a hlavní hrdinka mi i přes své, ne příliš inteligentní chování, přirostla k srdci. Přiznám se, že takhle nějak bych si představovala prožít i svou první velkou lásku. Na to už je ale trochu pozdě a tak o tom budu alespoň příjemně snít.

Pokud tedy hledáte příjemné, romantické a trochu ztřeštěné holčičí čtení pro všechny generace, sáhněte po knize Losing It. Pokud od ní nebudete očekávat hluboké myšlenky a řešení vážných životních situací a postačí vám svěží, oddechové a vtipné čtení, budete nadmíru spokojeni. Já tedy rozhodně jsem!