Pusheen a její alter ega

recenze

Bambilion životů košišty Pusheen (2021) 5 z 5 / Vendea
Bambilion životů košišty Pusheen

Všemi milovaná košišta Pusheen je zpět se zbrusu novou sbírkou minikomiksů a ilustrací. A že je na co se těšit! Na rozdíl od první knihy tu totiž kromě klasické šedočerné kombinace najdete i její další alter ega - dinosauří, jednorožčí, psí a mnohá další. Nezáleží na tom, zda Pusheen už nějakou dobu znáte nebo ji vidíte poprvé - komiks je úplně pro každého! Čeká vás jízda plná roztomilosti, krátké scénky z každodenního života košišt a daleko víc!

Pusheen asi nemusím představovat - roztomilá šedomourovatá košišta si našla své fanoušky po celém světě - ať už díky komiksům, ilustracím či roztomilým GIFům na sociálních sítích. Ve zbrusu novém komiksu se opět dočkáme výjevů z každodenního života košišt a problémů, s kterými se musí potýkat. Tentokrát se dočkáme i zbrusu nových Pusheen alter eg - mezi mé oblíbence patří zejména číčorožec, dinočičiny a pastelové Pusheen.

Je to rychlé a roztomilé čtení, které budete mít za 20 minut přečtené. Skvělé na zlepšení nálady a zahnání depky. Výhoda? Můžete ji číst stále dokola! Cílová skupina? Kdokoliv, kdo miluje čičiny a ostatní zvířátka! Skvělý dárek k narozeninám či Vánocům. Můj osobní názor? Potřebujete to.

První svazek jsem četla už snad padesátkrát, vždy před zkouškami na vysoké. Stres hned zmizel. A pokud by vám to snad nestačilo, jsou tu další Pusheen knihy, které můžete zkusit - Pusheen peče! a Omalovánky Pusheen.

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji Albatrosmedia.cz.

Celá recenze s foto ukázkou na:
vendeadreams.blogspot.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář