Pukom do srdca

recenze

Pukom do srdca (2023) 5 z 5 / beatrica4102
Pukom do srdca

TEAGAN HUNTER - PUKOM DO SRDCA

Ja zbožňujeeeem hokejistov a to ani nepozerám hokej! Knihy so športovcami sú moja slabosť, najmä, odkedy som čítala sériu Off Campus od E. Kennedyovej. Takže môžem s čistým svedomím vyhlásiť, že táto kniha bola pre mňa ako stvorená!

Veríte na osud? Že vám do života nie náhodou pošle ľudí? A čo, keď toho istého človeka pošle dvakrát?

Náhodné stretnutie dvoch ľudí im môže zmeniť celý život. Ale čo sa stane, keď im osud dopraje len pár hodín?

Toto sa stalo Collinovi a Harper. Pokazené auto v strede cesty ničoho... a zrazu sa objaví pomoc. Harper mu ponúkne odvoz. Počas viac hodinovej cesty sa zblížia, ale spravia najväčšiu chybu. A tou je, že si nevymenia čísla.

Collin je slávny hokejista v NHL, ktorý si stráži svoje súkromie a má veľmi zlý rok za sebou. Potrebuje rozptýlenie...stiahne si appku na zoznamovanie. Natrafí tam na Harper, na ktorú nevedel zabudnúť.

Začnú si písať, len Col jej neprezradí svoju identitu. Je dobré začať vzťah s klamstvom? Majú spoločnú budúcnosť keď Harper sa bojí od vzťahov?

"Horory sú predvídateľné. Láska nie."

Mne sa veľmi páčilo, že Harper bola do hororu zbláznená. Aj ja mám rada horory, je to síce pravda, že po pozeraní mesiace nespím, ale oplatí sa.

"Skutočná láska sa neobjavuje často. Sakra, niekedy vôbec. Ale keď sa objaví...oplatí sa na ňu čakať."

Od prvej strany bol príbeh dynamický! Sexuálne napätie sa dalo krájať. Nechýbali tie "naťahovačky" medzi spoluhráčmi, ktoré zbožňujem a od smiechu som mala slzy v očiach. V neposlednom rade nechýbal ani sarkazmus, a pikantné scény.

Collin mi bol veľmi sympatický a vtipný. Aj keď klamal, vedela som ho pochopiť.

Ako sa skončí ich príbeh? Dá sa s niekým zostať v nezáväznom vzťahu, keď vieš, že si až po uši zamilovaný? Trafí ten puk do jej srdca, alebo ich cesty sa navždy rozídu?

Odporúčam!!!! Je to po dlhom čase tá najlepšia oddychovka, ktorú som čítala. Neviem sa dočkať druhej časti!

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Prežívam najhorší rok svojho života. Prišiel môj tím pre prehru v šiestom zápase o pohár? Áno. Zatkli ma a zničili mi dobré meno? Áno. Prešlo ma skoro auto, keď sa to moje pokazilo? Aha – hetrik. Tento rok sa mi končí zmluva s... více

Barbara182
15.08.2023

Díky za doporučení :-) Série Off Campus se mi taky moc líbila, takže asi zkusím i tuhle knihu.