Princezna a hráč

recenze

Princezna a hráč (2023) 5 z 5 / Knihomolka97
Princezna a hráč

Po Krásce a hráči tu máme Princeznu a hráče.
Tentokrát v hlavní roli Tuck, kterého už jsme měli možnost trošičku poznat v předchozím díle.
Jeho princezna se jmenuje Francesca, umělkyně, která momentálně neprožívá nejlepší období života. Přišla o snoubence, který ji podvedl a ani v práci to není zrovna nejlepší.
V den, kdy se měla vdávat, si oblékne svatební šaty a vydá se do exkluzivního klubu, kde potká muže převlečeneho za prince. Asi nemusím psát koho..
Na jednu noc se oddávají hříšnému inkognito románku, žádná jména, žádné závazky a masky se nesundávají. Jenže osud tomu chce jinak.

Tento příběh mě velmi mile překvapil a přečetla jsem ho během dne. Nedalo se odtrhnout. Sympatická hlavní dvojice a partička vedlejších postav mi přirostla k srdci. Tuck ani Francesca neměli jednoduchou minulost. Autorka krásně vystihla jejich pocity, pochyby o sobě.
Bavila mě jejich náhodná setkání, i když já bych je nazvala spíše osudová.

Jejich sbližování bylo skvělé, vtipné, jiskřivé a o to zajímavější, když do hry vstoupilo nečekané překvapení. Patová situace. Obecně toto téma v romaťárnách nemusím, ale tady se mi zpracování líbilo. I když je fakt a uznávám, že Francesca to tajila příliš dlouho.

Každopádně ale knihu rozhodně doporučuju všem romantickým duším. :)