Pratelstvi je nekdy to nejdulezitejsi v nasem zivote

recenze

Bez lásky (2022) 5 z 5 / gabrielakop
Bez lásky

knizku jsem cetla dik spolupraci s @humbook a @humbook_blogeri a moc za ni dekuju!

Bez lasky rozhodne neni romanticke love story, je o sile pratelstvi a prijeti sebe sama-a rozhodne to musite cist!

autorka vytvorila ctivy pribeh plny humoru, popkultury, ale i vaznych temat a skvelych myslenek. vse to doplnuji skvele postavy, ze kterych jsem si asi nejvic oblibila Sunila a Rooney, kteri mi vylepsovali tech par vytek co vuci knizce mam. jednou i tehle vytek je Georgino nuceni se do veci co se ji vylozene hnusi, chapala jsem, ze se snazi byt takova, jaka si mysli, ze by ve svem veku mela byt, ale nekdy uz je to hodne pres caru. jinak je Georgia vetsinu casu strasne skvela a osobita, opravdu moc se mi libi vyvoj jeji osobnosti a pratelstvi s ostatnimy postavami v prubehu knizky

zboznuju vsechny ty uzasny pratelsky vztahy, jsou hlavni soucasti celeho pribehu a jsou opravdu uprimne, jedinecne a ukazuji, ze nekdy je pratelstvi dulezitejsi nez vsechno ostatni

myslim, ze jsem do ted snad nikdy nevidela knizku, ktera by se zaobirala tematem asexuality nebo aromantismu a to je spolu s jinymy vaznymi tematy na Bez lasky opravdu jedinecne. bylo by skvele, kdyby vychazelo vic takovych knizek

ps. tohle opravdu stoji za precteni!

Bez lásky Bez lásky Alice Oseman

Randění + sex = láska. Nebo to neplatí? Od autorky bestsellerové série Srdcerváči. Georgia ještě nikdy nebyla zamilovaná, jako správná romantička posedlá fanfikcemi ale věří, že tu pravou osobu jednou najde. Když se dostane na... více