Další skvělý díl skvělé serie

recenze

Nikdy hrdinka (2024) 4 z 5 / gabrielakop
Nikdy hrdinka

na další díl Jenom nestvůry jsem cekala dost dlouho, bylo to tak dlouho, že jsem jsem toho z prvního dílu dost zapomněla. naštěstí jsem si vzpomínky na děj osvěžila a mohla jsem se začíst do Nikdy hrdinky a stálo to za to

jelikož první díl skončil relativně uzavřeně, byla jsem zvědavá, co Joan bude čekat v dalším díle. to jsem se dozvěděla hned po pár kapitolách. zápletka pak postupně hezky graduje a na konci se čtenář dočká rozuzlení, které jsem teda vůbec nečekala.

byla jsem hrozně nadšená, že jsem se v tomhle díle dozvěděla spoustu nového o nestvůrách, původní časové ose a celkově fungování světa. naprosto obdivuju, že tohle všechno zvládla autorka vytvořit

trochu zklamaná jsem byla z docela utahaného začátku a hodně zklamaná jsem z Nicka, už od prvního dílu ho naprosto nenávidím a tady ho bylo tolik (kde byl těch prvních 200 stran můj milovany Aaron?), naštěstí si ale nepomaloval, kým byl v předchozí časové linii. Joan ale ano a i presto z něj byla první dvě třetiny úplně hotová s to mě tak hrozně štvalooo! doufám, že v dalším dílu pochopí, kdo je ten lepší (...to je samozřejmě Aaron).
romantiku mi naštěstí zachraňovali Tom a Jamei, kteří si získali mé srdce

musím říct, že jsem si tuhle knížku opravdu hrozně moc užila a celou sérii můžu jen doporučit