Plán aneb Zakončení s tajemným Tuckerem

recenze

Plán (2017) 3 z 5 / ZapisnikTerky
Plán

Co vy a cliffhanger? Tedy velký zvrat na konci předchozího dílu.

V předchozím dílu Skóre o Ally a Deanovi se na konci dozvídáme, že je Tucker budoucí táta. Já na to koukala s otevřenou pusou a byla jsem hrozně zvědavá, jak to jako bude dál. Takže jsem pokračovala hned dalším dílem…

Ten je tedy právě o Tuckerovi a Sabrině. Tuck je z celé čtyřky kluků pro mě asi nejpřitažlivější právě i tím, že se odlišuje – je to zrzek a totální pohodář, který se umí postarat. Sabrina mi z předchozích kniha byla hodně nesympatická, je to totiž trochu mrcha, ale my se dozvíme proč se tak chová a to se mi líbilo.
Musím říct, že tenhle díl byl v části o těhotenství dost nudný a pořád dokola se opakovalo to, jak se Sab nemůže rozhodnout, jak naloží se svým životem a Tuckerem. Bože, když jsi volná a Tucker tě chce a ty jeho? Nad čím sakra přemýšlíš? :D

Celá série byla super, což jsem vůbec nečekala. Milovala jsem i části, kde autorka popisuje hokejové zápasy, protože to bylo napínavé. Každou knihu této série jsem přečetla za jeden den – taková je to paráda. Kdybych měla rozdělit díly podle toho, jak se mi líbily nejvíc tak bych vybrala první díl Návrh jako nej, pak třetí díl, ten měl zajímavého Deana, následuje druhý díl, kde se mi líbila Grace a její přístup a jako poslední bych dala tento, čtvrtý díl, který se místy trochu vlekl.

Obálka a grafika: K obálce se snad už nemá cenu vyjadřovat. Hot tělo, celkově ale obálka nudná, neoriginální.

Verdikt: Připravte se, že se tenhle díl může číst hůř, než ty předchozí, ale i tak je to fajn čtení.