Panství Daringham Hall- Rozhodnutí

recenze

Rozhodnutí (2016) / Marselle
Panství Daringham Hall- Rozhodnutí
moje recenze:

Po tom co se Ben Sterling dozvěděl vše o své minulosti a o tom, že by měl být dědicem panství, rozhodl se zde chvíli zůstat, aby si mohl ujasnit myšlenky. Stále ještě se mu úplně nevrátila paměť, a tak mu některé informace schází, ale už ví, že tato rodina ho nepřijme jen tak, a pokud ho přijme, vždy bude cítit nějaké postranní úmysly.
Nový směr nabraly i jeho city k veterinářce Kate. Miluje ji opravdu? Jasné je, že když v její blízkosti vidí jiné muže, zžírá ho žárlivost, ale zároveň si uvědomuje, že ona není stvořena pro život v New Yorku, a on nechce opustit svou úspěšnou softwarovou společnost, kterou společně s přítelem Peterem vybudoval. Prozatím firmu řídí na dálku pomocí asistentky, ale ví, že se bude muset brzy vrátit, protože takto se firma řídit nedá, a jde mu i o lukrativní zakázky o které by nechtěl díky své nepřítomnosti přijít.
Když náhle zmizí Benův nevlastní bratr David, který nedokáže snést to, že celý život žil ve lži, celá rodina se ho snaží najít, ale během této doby postihne jejich otce Ralpha Camdena náhlá zdravotní nevolnost, a Ben ho rychle odváží do nemocnice.
Když Davida najdou a sdělí mu co se přihodilo, neváhá a ihned odjíždí do nemocnice aby mohl být na blízku tomu, kdo byl celý život jeho otcem. Benovi se při tomto pohledu vracejí vzpomínky z dětství kdy se musel vypořádat s tím, že ho opouští jeho maminka. Nechce tímto procházet znovu a raději se rozhodne pro návrat do New Yorku.
Ještě před odletem si stihne promluvit s Kate, a zdá se že jejich rozhovor ho nenechal klidným, celou cestu na letiště nad ním musí přemýšlet.
Dělá správně? Odletí, nebo zůstane? Co vyvolalo náhlé zdravotní problémy Ralpha? A co Kate, opustí ji Ben, nebo si uvědomí že je to žena jeho života? No a co rodina Camdenových, přiznají se k intrikám, nebo budou dále pokračovat ve své hře?
můj názor na knihu:

Kniha se čte velice dobře. Je to pěkná oddechová četba na pár večerů. Pokud se zdálo, že Ben má ve všem jasno, tak tomu tak není. Řeší stále více nejasností a problémů, a váhá nad tím jak se zachovat vůči své nové rodině. První díl série mi přišel maličko živější než tento, ale i tak jsem byla s příběhem spokojená.
Opět musím pochválit nádhernou obálku knihy.
Jsem velice zvědavá na další pokračování s názvem Panství Daringham Hall- Návrat.
Vše totiž může být jinak, než se nyní zdá.

Komentáře (0)

kniha Rozhodnutí recenze