Knižní recenze od R

recenze

Po tvém boku (2017) / Reniee
Po tvém boku

Oddychový romantický příběh ze středoškolského prostředí, to je „Po tvém boku“ od Kasie West. Má druhá knížka přečtená od této autorky (První byla: Náhradní kluk). Její knihy jsou čtivé a mně se moc líbí.
Autumn, dívka, která trpí panickou poruchou, zůstane zamčená v knihovně poté, co si odskočila na záchod před zavíračkou. Její přátelé odjeli a nevšimli si, že není s nimi. Čeká a doufá, že se pro ni vrátí, ale nic se neděje. Nemá sebou telefon, protože batoh s věcmi si hodila k Jeffovi do auta. Poté zjistila, že knihovna bude zavřená 3 dny, začalo hodně sněžit a její přátelé jsou v horách na chatě, asi zapadlí sněhem a po ní se nikdo neshání. Když si myslí, že to nemůže být horší, zjistí, že není v knihovně sama. Zůstal tam s ní Dax, kluk z její školy, o kterém se ve škole nemluví zrovna moc lichotivě. Prý někoho zmlátil a skončil v polepšovně a s takovým člověkem tu má být celé 3 dny? Nakonec pozná, že Dax je v pohodě a že si s ním hodně rozumí, a hlavně cítí se s ním bezpečně. Ale co se stane, až je z knihovny vysvobodí? Dokáže přežít jejich vztah návrat do normálního života?
Abych se přiznala, ta první část knihy, kdy byly oba hrdinové zamčení v knihovně se mi líbila víc a byla i víc napínavější než ta část po tom, ale i tak se mi příběh moc líbil. Je to takový ten dojemný láskyplný příběh pro všechny romantické dušičky. Takže kdo má tento žánr rád, vřele doporučuji a těším se na další knihy od této autorky