Harry Potter

recenze

Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání) (2015) / Maxmilian301
Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání)

-----------------------------------------------------------------------------------------
Kniha Harry Potter je mojí nejoblíbenější knižní sérií.
Není to sice taková knižní série kterou si přečtete dvakrát ale Harry Potter a kámen mudrců je kniha která vás zabaví asi tak na dva až tři dny! První kniha je totiž strašně krátká a není divu že si ji za chvíli přečtete. Knihu sice můžu doporučit ale první díl ještě není to ono! Zajímavé je že Harry pořád porušoval pravidla školy a nejspíše mu to ani nepřiházelo divné! Přece když dříve bydlel pod schodama a pak v Dudleyho druhém pokoji za přísných podmínek kdy mohl jen málo kdy vyjít z pokoje a dělal vlastně celé rodině Dudleyů otroka a když se dostal do bradavic tak hned začal porušovat pravidla což minimálně mně připadalo divné. V knize prostě Harry když zjistí že je čaroděj tak ihned začne porušivat neustále pravidla. V celé knižní sérii mi nejpřirozenější chování přišlo Draca Malfoye. Kdyby Harry se choval vzorně tak by mně kniha přišla dobře napsaná ale s tím že Harry se choval.

katy238
10.10.2019

Je vidět, že rád čteš a snažíš se o tom i psát, ale ty recenze chtějí opravdu dopilovat. Zkus něco přečíst tady u jiných uživatelů, třeba psát zkusmo i bez zveřejňování a pokusit se text přečíst, jestli dává smysl i někomu, kdo knihu nečetl, ale má zájem. Bohužel to, co zde píšeš zatím ještě není příliš dobré a opravdu to nemá hlavu sni patu. Ale když zapracuješ, bude to lepší. Do té doby však prosím nezahlcuj web, spíše to může přinést roztrpčení.