Další vydání Tarotu keltských draků... zrají

recenze

Tarot Keltských draků (2014) 5 z 5 / RenataP
Tarot Keltských draků

Jak působí Tarot keltských draků po letech, když je znovu vydán? Stále je to tarot velmi výjimečný, jehož symbolika je dána dračím tématem, který se pojí s lidskou povahou, životními situacemi a emocemi. A také moudrostí.
Tarot prostě působí jinak, když v něm najdete po svém boku draka a jeho chladivou, ohnivou nebo uzemňující energii.

S touto sadou, po mnoha letech znovu, jsem si tentokrát více uvědomila, že dračí symbolika je nositelem všech živlů. A nejrůznějších druhů podpory. Karty byly barevnější a živější.
Myslím si, že budou dobrými průvodci pro toho, kdo jim věnuje dostatek času a bude mít chuť v nich hledat informace a emoce.

Výborná je i knížečka (příručka), která je stručná, jasná a obsahuje i základní typy výkladů. Čímž se stává vhodnou karetní sadou pro začátečníky.

Nedostatky?
Osobně považuji tento tarot za natolik odlišný od ostatních, že by si zasloužil klidně i větší formát příručky, nebo barevné obrázky v knížce, protože právě barvy jsou pro výklady někdy velmi důležité. Barvami jsou draci rozlišeni.
Jinak vše parádní!

Síla, oheň, akce... Když chcete žít a chcete mít vedle sebe silnou podporu.
Tak právě takové jsou karty Tarot keltských draků.