Karty vodních chrámů

recenze

Karty vodních chrámů (2024) 5 z 5 / RenataP
Karty vodních chrámů

Když se zasníte s těmito kartami, vplujete do světa emocí a jejich podstaty. Zprvu jsem si myslela, že se jen rozložím ve světě citů a pocitů a zasunutých vzpomínek, voňavých, hezkých i bolestivých, ale nakonec se ukázalo, že karty jsou nejen příjemně poetické, což bych očekávala, ale také přináší i dost praktických informací a návodů.

Jak z pekla emocí ven.
Jak toto peklo pochopit.
Jak a kdy nalézat jiné cesty, jak vůbec rozpoznat, že se nacházíme ve slepé uličce.
Nesmělé naznačování, kudy vede cesta k pochopení sebe samých a následně nalezení svých odpovědí.

Jednoduše to jsou velmi užitečné karty. Autorka je vytvořila s cílem posílit čtenářovy a vykladačovy intuitivní vize a možná ho vůbec naučit, jak ta intuice chutná. Jak to voní, jak je to cítit, když k nám promlouvá.

A to si určitě prožijete, snad i díky tomu jemnému naladění, květnatým popisům, které vás zavádí do světa báječné vizualizace, ve které se zejména ženám, bude velmi líbit. Noříme se totiž většinou do ženského světa bohyní, posvátného proudu ženské energie.
Co nám přinesou?
Zklidnění.
Přijetí
Odpočinek
Chuť do nového
Průkopnickou energii
Cítíte, jak se věci rovnají? Jak přirozeně procházíme procesem, kdy se náš problém zklidňuje a nacházíme jeho řešení, abychom pak spustily možná revoluci, která nás zavede za klidem, láskou, za vytrvalostí. Najdete tu i archetyp ženského válečníka, což se hodí téměř v každé situaci, kdy si necháváme v zájmu všech ohrožovat a překračovat hranice.


Karty vodních chrámů Karty vodních chrámů Suzy Cherub

PONOŘTE SE DO POSVÁTNÉHO PROUDU ŽENSKÉ ENERGIE! Karty vodních chrámů oslavují mnoho tváří bohyně, která je odedávna uctívaná v mnoha kulturách na celém světě. V těchto kartách se moudrost strážkyň vodních chrámů propojuje s moc... více


Komentáře (0)

Přidat komentář