Tarot Keltských draků

Tarot Keltských draků https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221704/mid_tarot-keltskych-draku-kniha-karty-221704.jpg 5 14 3

Tento tarot se drží tradičních významů tarotových symbolů, a tak ho můžete používat stejně jako jakékoli tarotové karty. Navíc v podrobné příručce najdete popis a výklad karet, návod k vykládání, meditaci a magické práci. Draci jsou totiž v kontaktu s mnohem hlubšími proudy energií, než my lidé většinou vnímáme. Vždy jsou nějakým způsobem napojeni na některou z forem čtyř elementů a dokáží jejich energie využívat. Jsou to vynikající magičtí pomocníci. Díky své pradávné moudrosti jsou vhodnými společníky při jakémkoli věštění neboli divinaci. Tarotové karty je zjevně přitahují a fascinují.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Synergie

The Celtic Dragon Tarot , 1999

MiaErrian
24.04.2020 5 z 5

Tarot, který si vybral mě, ne já jeho. Keltové a draci, prostě spojení které je kouzelné samo o sobě a než jsem viděla tohle balení, tak jsem netušila, že se mé oblíbené směry střetnou v jedno a bude to takto fungovat pospolu.

Atanone
24.06.2017 4 z 5

Sadu jsem si koupila hlavně kvůli krásným ilustracím. Knihu jsem přečetla a "poslala dál". Osobně mi neseděla její jistá "jednosměrnost". Ať už tarot,runy,cikánské karty-vždy je to o tom,že "všechny cesty vedou do Říma". Můj dojem je velmi osobní a nerada bych se někoho dotkla. Ráda jsem se dočetla o významech karet,ale pak už jsem měla pocit,že mě autoři záměrně vedu kamsi,kam se mi nechtělo. Takže nádherné karty jsem si ponechala a pracuji nadále s informacemi z univerzálnějších zdrojů

martunka
15.01.2015 5 z 5

tohle je můj první tarot. líbí se mi dodnes

draci tarot

Autoři knihy