Čtyři dohody do ruky

recenze

Čtyři dohody – Inspirační karty (2007) / RenataP
Čtyři dohody – Inspirační karty

Můžu jedině doporučit! Čtyři dohody zůstanou svými myšlenkami navždy nesmrtelné a nápad jich pár vzít, rozebrat myšlenky a hodit je pěkně do kartiček, to je nápad opravdu dobrý. Najednou tak celá ta toltécká moudrost získává další rozměr. Můžete si je zamíchat, dát jim svou energii z rukou a díky intuici si potom vytáhnout přesně tu myšlenku, která s vámi nejlépe souzní, nebo která vám v tu chvíli nejlépe poradí.

Je to osvěžení duše
Dlouho jsem přemýšlela k čemu tyhle karty jsou asi nejlepší. Nejsou na normální vykládání ani na velké hluboké rozbory, ale na denní inspiraci jsou skvělé. Jako chuťovka, jako speciální jídlo, na které prostě v tu chvíli musíte mít chuť.

Skvěle se mi osvědčili také v době, kdy jsem se cítila zmatená nebo jsem nevěděla, jak se rozhodnout. Většinou jsem pak od Čtyř dohod získala uklidnění ve smyslu - "dělej vše, jak nejlépe dokážeš a nech pracovat také čas". A měly pravdu, pokaždé se potom věci nějak vyvinuly samy. Nebo dovyvinuly tak, abych se až poté mohla smysluplně rozhodnout.

Líbí se mi také ilustrace, které jsou takové pevné, hutné, přitom vláčné a vzletné. Dá se nad nimi zasnít... dají se skvěle přiřadit Čtyřem dohodám, protože korespondují i s obálkou knihy a s celým duchem Čtyř dohod.

Nelze než doporučit!

Čtyři dohody – Inspirační karty Čtyři dohody – Inspirační karty Don Miguel Ruiz (p)

2. vydání 48 ilustrovaných karet vychází ze stejnojmenné knihy, v níž Don Miguel Ruiz odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. (1.vydání vyšlo v roce 2002.) více