Čtyři dohody – Inspirační karty

kniha od:

Čtyři dohody – Inspirační karty https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31192/bmid_ctyri-dohody-inspiracni-karty-oUm-31192.jpg 4 92
Koupit Koupit eknihu
Bazar

2. vydání 48 ilustrovaných karet vychází ze stejnojmenné knihy, v níž Don Miguel Ruiz odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. (1.vydání vyšlo v roce 2002.)

Žánr:
Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Synergie
Originální název:

The Four Agreements Cards , 2001


více info...

Komentáře (11)

Komentáře 11 Recenze 2

Mira7
Mira7
29.12.2020 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Velmi zajímavé myšlenky a postoje, z nichž určitě alespoň část si člověk může osvojit ke svému dobru. Že knihu čte Jaroslav Dušek, je přidanou hodnotou. :-)

RHorse
RHorse
04.08.2020 4 z 5

Tak jsem se k této v ČR profláklé knize konečně dostala. Myšlenky jsou to skvělé, některé části jsou už na mě moc. Teď ještě na sobě zapracovat a pokusit se dohody realizovat.


Tregullo
Tregullo
02.06.2020 4 z 5

Čtyři dohody jsou fenomén, který pobláznil nejen Českou republiku. Kniha je čtivá, poutavá a dobrá, pokud začínáte s filozofií a vhledem do sebe sama. Pokud jste však pokročilým badatelem svého života, nenajdete zde nic nového. Texty se opírají o myšlenky, které už mnoho kultur po celém světe, mělo možnost vyřknout a předávat. Zde je však nový obal, který je pro mnohé více přístupnější a určité vybrané vrstvy spojuje v celistvý kus. Já knihu četl v době, kdy už jsem kus cesty ušel, ale nemohu si stěžovat na to, že by to snad bylo ztrátou času. Kniha mi jen nepředala to, co jsem v daný okamžik potřeboval.

jana4084
jana4084
10.02.2020 1 z 5

Dost známá kniha, kterou jsem měla delší dobu v plánu si přečíst. Dnes se na ni konečně dostalo a já jsem ták zklamaná a znechucená.

Vůbec mě nebavila a to já mám optimismus ráda. Kniha má cca 140 stran a popravdě jen tak 10-20 stránek stálo za to. Vůbec mě to nebavilo, dokonce jsem i přeskakovala. Možná je to tím, že kniha není přímo pro mě, protože ani jednu dohodu nijak neporušuji (alespoň ne výrazně, že by mě to drželo na místě a já trpěla). Je to vhodné asi pro ty, kteří si ty dohody musí uvědomit a fakt s tím mají problém.

Hodnocení 1/5. Ale jak říkám, pro někoho, kdo ty dohody potřebuje k srdci, je tato kniha dobrá. Ovšem musí si to ten člověk uvědomovat. Já třeba znám lidi, kterým bych tuto knihu doporučila přečíst, protože hřeší slovy, berou si věci osobně a vytváří si domněnky.

Kája_95
Kája_95
07.12.2019 5 z 5

Další skvělá kniha pro vzdělávání sebesama. Doporučuji :)

RenataP
RenataP
29.09.2017

Nedá mi to nevzpomenout to, co si ze Čtyř dohod nesu celý život od samého začátku. „Dělejme vše, jak nejlépe dovedeme – za všech okolností našeho života. Nezáleží na tom, zda jsme nemocní nebo unavení, protože děláme vždy vše, jak nejlépe dovedeme, neexistuje způsob, jak bychom to mohli posuzovat…“ A zrovna tyhle karty, které jsou inspirovány Čtyřmi dohodami, umí v tomto umění dělání všeho, jak nejlépe dovedeme, mohutně podpořit. Cítí vaši duši, cítí to, co potřebujete slyšet. Umí podpořit. Umí navodit atmosféru tak sváteční a jedinečnou, jak to umí jenom Čtyři dohody.

JanaDor
JanaDor
16.05.2017 5 z 5

Karty mají výhodu malého formátu s důležitým obsahem, který tím pádem můžeme mít stále u sebe. Jsou určeny těm, kteří přemýšlejí nad tím, co dělají a chtějí to dělat lépe neboli mít život hezčí díky svému přístupu k němu. Věřím, v sílu myšlenky.
Karty vřele doporučuji. Jsou nádherné nejen vzhledem, ale i moudrým slovem.

klidajs
klidajs
29.10.2015 odpad!

..kartičkky a zas bude na drahej auták :)

umbra
umbra
09.03.2013 5 z 5

Ráda se obklopuji krásnými věcmi, a tak když jsem vloni na jarním blešáku na náměstí zahlédla na pultíku krásnou pomalovanou krabičku, instinktivně jsem po ní sáhla a začala prozkoumávat její obsah. Tehdy jsem o Don Miguelově učení pouze slýchávala od svých kamarádů. Ty nádherné malůvky a moudrá slova mne pak přivedly k ostatním knihám a můj život se začal pomalu, leč nezadržitelně, měnit...

Eva241276
Eva241276
14.01.2012 5 z 5

Mám raději dvoje.....

DiskKiller
DiskKiller
17.01.2011 5 z 5

Karty jsou opravdu povedené, jsou na kvalitním papíře. Z jedné strany je krátká myšlenka vč. příslušnosti k jedné ze čtyř dohod, na straně druhé je rozepsaná. Jsou v krásné krabičce. Mám v práci na stole vždy po ruce ;-)