Čtyři dohody – inspirační karty

Čtyři dohody – inspirační karty

2.vydání 48 nádherně ilustrovaných karet vychází ze stejnojmenné knihy, v níž Don Miguel Ruiz odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. (1.vydání vyšlo v roce 2002.)

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31192/ctyri-dohody-inspiracni-karty-31192.jpg 4.253

The Four Agreements Cards (2001)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Synergie

RenataP
29.09.2017

Nedá mi to nevzpomenout to, co si ze Čtyř dohod nesu celý život od samého začátku. „Dělejme vše, jak nejlépe dovedeme – za všech okolností našeho života. Nezáleží na tom, zda jsme nemocní nebo unavení, protože děláme vždy vše, jak nejlépe dovedeme, neexistuje způsob, jak bychom to mohli posuzovat…“ A zrovna tyhle karty, které jsou inspirovány Čtyřmi dohodami, umí v tomto umění dělání všeho, jak nejlépe dovedeme, mohutně podpořit. Cítí vaši duši, cítí to, co potřebujete slyšet. Umí podpořit. Umí navodit atmosféru tak sváteční a jedinečnou, jak to umí jenom Čtyři dohody.

JanaDor
16.05.2017

Karty mají výhodu malého formátu s důležitým obsahem, který tím pádem můžeme mít stále u sebe. Jsou určeny těm, kteří přemýšlejí nad tím, co dělají a chtějí to dělat lépe neboli mít život hezčí díky svému přístupu k němu. Věřím, v sílu myšlenky.
Karty vřele doporučuji. Jsou nádherné nejen vzhledem, ale i moudrým slovem.

klidajs
29.10.2015odpad!

..kartičkky a zas bude na drahej auták :)

umbra
09.03.2013

Ráda se obklopuji krásnými věcmi, a tak když jsem vloni na jarním blešáku na náměstí zahlédla na pultíku krásnou pomalovanou krabičku, instinktivně jsem po ní sáhla a začala prozkoumávat její obsah. Tehdy jsem o Don Miguelově učení pouze slýchávala od svých kamarádů. Ty nádherné malůvky a moudrá slova mne pak přivedly k ostatním knihám a můj život se začal pomalu, leč nezadržitelně, měnit...

Eva241276
14.01.2012

Mám raději dvoje.....

DiskKiller
17.01.2011

Karty jsou opravdu povedené, jsou na kvalitním papíře. Z jedné strany je krátká myšlenka vč. příslušnosti k jedné ze čtyř dohod, na straně druhé je rozepsaná. Jsou v krásné krabičce. Mám v práci na stole vždy po ruce ;-)