Čtyři dohody – inspirační karty

od:


KoupitKoupit eknihu

2.vydání 48 nádherně ilustrovaných karet vychází ze stejnojmenné knihy, v níž Don Miguel Ruiz odhaluje zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. (1.vydání vyšlo v roce 2002.)

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31192/ctyri-dohody-inspiracni-karty-31192.jpg 4.253
Orig. název:

The Four Agreements Cards (2001)

Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Synergie
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
RenataP
29.09.2017

Nedá mi to nevzpomenout to, co si ze Čtyř dohod nesu celý život od samého začátku. „Dělejme vše, jak nejlépe dovedeme – za všech okolností našeho života. Nezáleží na tom, zda jsme nemocní nebo unavení, protože děláme vždy vše, jak nejlépe dovedeme, neexistuje způsob, jak bychom to mohli posuzovat…“ A zrovna tyhle karty, které jsou inspirovány Čtyřmi dohodami, umí v tomto umění dělání všeho, jak nejlépe dovedeme, mohutně podpořit. Cítí vaši duši, cítí to, co potřebujete slyšet. Umí podpořit. Umí navodit atmosféru tak sváteční a jedinečnou, jak to umí jenom Čtyři dohody.

JanaDor
16.05.2017

Karty mají výhodu malého formátu s důležitým obsahem, který tím pádem můžeme mít stále u sebe. Jsou určeny těm, kteří přemýšlejí nad tím, co dělají a chtějí to dělat lépe neboli mít život hezčí díky svému přístupu k němu. Věřím, v sílu myšlenky.
Karty vřele doporučuji. Jsou nádherné nejen vzhledem, ale i moudrým slovem.

klidajs
29.10.2015odpad!

..kartičkky a zas bude na drahej auták :)

umbra
09.03.2013

Ráda se obklopuji krásnými věcmi, a tak když jsem vloni na jarním blešáku na náměstí zahlédla na pultíku krásnou pomalovanou krabičku, instinktivně jsem po ní sáhla a začala prozkoumávat její obsah. Tehdy jsem o Don Miguelově učení pouze slýchávala od svých kamarádů. Ty nádherné malůvky a moudrá slova mne pak přivedly k ostatním knihám a můj život se začal pomalu, leč nezadržitelně, měnit...

Eva241276
14.01.2012

Mám raději dvoje.....

DiskKiller
17.01.2011

Karty jsou opravdu povedené, jsou na kvalitním papíře. Z jedné strany je krátká myšlenka vč. příslušnosti k jedné ze čtyř dohod, na straně druhé je rozepsaná. Jsou v krásné krabičce. Mám v práci na stole vždy po ruce ;-)