Božský bastard

recenze

Božský bastard (2013) 5 z 5 / beatrica4102
Božský bastard

Bola to moja prvá kniha od autoriek a musím sa priznať, že som sa hneď zaľúbila do ich štýlu písania. V knihe nechýba humor, konflikty, ale ani erotické scény.

Séria Božská je o partií kamarátov a každá kniha je jeden milostný príbeh.
V tejto knihe sa zoznámime s Chloe, ktorá je ambíciózna študentka, ktorá robí pre jednu firmu asistentku. Všetko ide ako po masle. No má len jediný problém a ten sa volá Bennett, ktorý je vlastne jej šéfom. Keď tam začala pracovať, nepoznali sa, lebo Bennett bol v zahraničí. Všetko sa ale zmenilo, keď sa stretli. Hneď medzi nimi preskočila iskra. Napriek tomu sa, ale veľakrát hádali. Chloe je veľmi temperamentná, až niekedy totálne neznesiteľná a Bennett je perfekcionalista, neberie ohľad na nikoho. Je jednoduchu božský bastard. Všetko sa zmení, keď musia odcestovať na služobnú cestu a tam sa dajú dokopy. Čo bude, keď sa vrátia? Môžu v tom pokračovať? Bennett je predsa jej šéf.
V knihe spoznáme Bennettových kamarátov, ktorí budú v ďaľších častiach hlavní "hrdinovia".
V knihe sa mi veľmi páči, že sa striedajú postavy a vždy to čítame z iného uhla pohľadu. Ako sa rozvíja dej, raz Chloe rozpráva ako prežíva aktuálnu situáciu a potom vidíme, čo si myslí Bennett.
Je to fantastická séria. Nečakala som, že sa toľko nasmejem...to napätie medzi nimi a tie pikantné scény stoja zato!