,, Bláznivka a Johny kousáček " naposledy ...

recenze

Zrzka všem učaruje (2015) / Aracely
,, Bláznivka a Johny kousáček " naposledy ...
Kniha se jmenuje : Zrzka všem učaruje , no a mne rozhodně učaroval jak poslední díl , tak sama Zrzka - Grace ...
Fantastické zakončení pro tento netradiční , ale nádherný pár.
Musím říct , že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo , že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl . Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu a teď se přesuneme k ději ...

Jak víme z předchozích dílů , tak hlavními hrdiny jsou Grace Sharidanová a Jack Hamilton. Grace je divadelní a muzikálová herečka a Jack je úspěšný herec.

Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu Mabel není normální? Po takové roli vždy toužila a je pro to ochotna udělat téměř všechno. Když ji režisér řekne , že do role Mabel musí zhubnout a to nejméně sedm kilo , tak ji to velmi naštve , ale začne na sobě tvrdě makat a dále si nasadí dietu , která sestává jen z okurek a vzduchu :-D A něčím příjemnějším a to žhavým sexem se svým hercem , kterému se její křivky líbí :-) Začne se natáčet seriál a ona dře od rána do večera a umanutý režisér na ní hlídá každé deko , což ji velmi zlobí. Grace se nechtěně stala mluvčí pro ženy s normální velikostí a křivkami. Má své fanoušky. Jedna půlka ji miluje a druhá nenávidí , ani bulvární plátky na ní nenechají ,, nit suchou. " Grace neví , jestli její nové fanynky se opravdu zajímají o ní a o seriál který natáčí nebo o velikost jejího pozadí a to , s kým sdílí lože ...

Mezitím Jack je velký muž v Hollywoodu a nezvládá svou slávu a publicitu , jak by se na první pohled zdálo. Vadí mu spoustu maličkostí , jako že nejsou spolu s Grace jako oficiální pár. Stále se o něj zajímají paparazzi a neštítí se ničeho . Ne zrovna hezky píšou o Grace. Nemůže si ani sám dojít nakoupit , aby ho hned někdo nefotil apod ... Z miláčka Hollywoodu se pomalu ale jistě stává pěkný zmetek , který spolu se svým kamarádem Adamem vymetá jeden bar za druhým a aby toho nebylo málo , tak chodí spolu i do Casina. Často se vrací domů opilý a když mu chce Grace promluvit do duše , tak to raději oddaluje ,, přes postel. "
Vymyká se mu to z kontroly a nechce si nechat pomoci ...

Dokáže mu Grace pomoct než to s ním zle skončí ?
Budou někdy moci být jen pár , který se může držet za ruce , když chodí po ulici ?
Jak to všechno s ,, Bláznivkou a Johny kousáčkem " skončí ??

To si mílí drazí budete muset přečíst ... :-D

V komentáři na druhý díl jsem psala : V jednu chvíli mne Grace tak naštvala , že jsem musela knihu zavřít ! Naopak Jack se tady choval o dost dospěleji.

Hmm, tak v posledním díle to bylo přesně naopak. Grace tady byla skvělá , už vyzrálejší a rozumnější a naopak Jack se choval jako totální idiot asi tak půlku knihy.
Ano , projevil ,, konečně " chování svému věku , ale to , že dost blbnul zdaleka nevystihuje jeho chování v knize. Opravdu jsem ho měla dost a Grace jsem litovala i obdivovala jak to zvládala.

Závěr byl zajímavý , škoda jen , že ho autorka trochu neprotáhla. Já osobně bych Jacka nechala déle ,,vydusit. " Jsem holt potvora :-D Ale myslím , že se mnou některé dámy budou souhlasit :-)

Některé scény Vás doženou k pláči a to od smíchu. Já dostala záchvat smíchu v autobuse , když Grace vytahovala kuře z trouby a spadlo jí na zem. Ona pak do něj vzteky kopala a šlapala :-D:-D

Za sebe vřele doporučuji celou trilogii o Zrzce! Poslední díl byl prostě božský ! Autorka píše výborně a velmi čtivě. Dávám zasloužených 5*.

Komentáře (2)

kniha Zrzka všem učaruje recenze

Aracely
08.02.2016

Moc děkuji za pochvalu :-)

Samira
08.02.2016

Nejlepší z celé série, souhlasím. A krásná recenze mimochodem :)!