Ak budeš môj

recenze

Ak budeš môj (2022) 5 z 5 / beatrica4102
Ak budeš môj

BARBORA ASTOR - AK BUDEŠ MÔJ

Veľmi som čakala druhú časť série. Bola som zvedavá na Neala, nakoľko som sa už v prvej časti do neho tak trošku zaľúbila (dúfam, že toto nečíta môj manžel ).

Predstavovala som si knihu inak! Predpokladala som, že autorka napíše väčšinu príbehu z jeho uhla. To by ani nebol problém, že tak nespravila, keby naša Jessica nebola najväčšia drama queen, akú "poznám". Fakt mi už niekedy tak liezla na nervy s tými zbytočnými "problémami" a klamstvami, že som mala chuť preskočiť jej časti! Čo som samozrejme nespravila, lebo by som nerozumela príbehu.

Jess príde domov a zbadá, že ju snúbenec podvádza na jej pohovke. Ok, chápem zlomilo jej to srdce, veď by to nikomu nebolo jedno, každého by to bolelo.

"Láska nie je ľahká. Keby bola, nebola by taká vzácna."

Dostane novú prácu ako fotografka, ktorá musí sprevádzat na turné nášho modrookého fešáka, Neala. Padnú si do oka a ako to už poznáme dajú sa dokopy. Len si museli dávať pozor, aby nato ostatní neprišli.

"Sme ako zlodeji. Kradneme si spoločné chvíle, aby sa o nás nikto nedozvedel."

V strede príbehu som z nej už bola fakt na prášky. Asi prvá hlavná postava, ktorá mi nesadla. Neprezradila nikomu svoje veľké tajomstvo, čo sa jej stalo (booože veď nie si ani prvá ani posledná) a robila zbytočné scény. Mala šťastie, že mal Neal takú povahu, akú mal, lebo priznajme si to, ktorý chlap by vydržal (hlavne na začiatku vzťahu) toľko melodrámy. Keď sa mu podarilo konečne zbúrať tie múry, čo si okolo seba postavila už boli veľmi milujúca dvojica.

"Koľko nocí trvá spočítať hviezdy? To je čas, ktorý potrebujem na to, aby som uzdravila svoje srdce.
Je to, ako keby som sa prebrala, búraš každé pravidlo, ktoré som mala."

Bola som veľmi šťastná, že sa objavili staré tváre z prvej časti, ale hlavne za chalanov z Nealovej skupiny. Boli neuveriteľní, zábavní. Veľmi si ma získali. Aj som sa na nich povabila. Išla by som s nimi aj ja na turné

Celkovo príbeh bol skvelý! Veľmi som si obľúbila autorkin štýl písania už v prvej časti. Knižku odporúčam, takisto ako aj prvú časť bolo v nej vzrušenie, humor, láska a dráma (ďakujeme Jess ). Ale nie srandujem, veď každá sme iná!

Ak budeš môj Ak budeš môj Barbora Astor

Dá sa znova milovať, ak bolo láske ublížené? Ten piatkový večer mal byť plný romantiky. Iba ja, môj priateľ, kulisa zo zapálených sviečok a fľaša šampanského. Chcela som ho prekvapiť, no stal sa presný opak – on prekvapil mňa. Tý... více