9.listopad

recenze

9. listopad (2021) 5 z 5 / Bookexpresss
9. listopad

Do jakékoliv knížky od Colleen jdu s tím největším očekáváním a vždy se mi dostaví něco ještě mnohem většího.

9.listopad jsem zaznamenala hodně v zahraničí, kde se stala jednou z nejpopulárnějších knížek za tento rok. Když jsem zjistila, že bude vycházet i v Česku, tak jsem byla štěstím bez sebe, a po přečtení mé radosti a těšení vůbec nelituju. Námět 9.listopadu byl hrozně originální (ostatně jako všechny knížky od CoHo) a její hlavní hrdinové mi byli hrozně sympatičtí. Bylo to čtivé a do poloviny nevinné čtení, jenže jako vždy přišlo hned několik zvratů, které mi zamotaly hlavu a převrátily děj knihy o 180°. Pár z nich jsem předpověděla, ale většinou jsem na knížku hleděla s otevřenou pusou. Bylo tu několik momentů, kdy mi to přišlo až MOC (nereálné, přehnané..), ale i přesto jsem příběhu i lásce a trápení hlavních či vedlejších postav věřila.

Tahle kniha byla úžasná. Nestala se mou top 1 Colleen, ale v žebříčku oblíbenosti si leží pěkně nahoře. S čistým srdíčkem vám ji můžu doporučit a doufám, že jí dáte šanci, protože tohle opravdu stojí za váš čas. Snad si ji zamilujete jako já!

spolupráce s nakladatelstvím Euromedia