Zachrání doktor Proktor Vánoce? přehled

Zachrání doktor Proktor Vánoce? https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500350/bmid_zachrani-doktor-proktor-vanoce-oNm-500350.jpg 4 138 138

Pátý díl oblíbené série, ve které to srší humorem i originálními nápady. Víte, co potřebujete ke zničení Vánoc? Stačí k tomu jeden chamtivý obchodník, který k nim skoupí veškerá práva. A teď je nikdo nesmí slavit. Tedy pokud nejdřív neutratí slušnou sumičku v jeho obchodech. Líza, Bulík a doktor Proktor to tak nenechají. Před tím, než ale Vánoce zachrání, se musí vypořádat i s vánočním skřítkem, který nadělování dárků dávno pověsil na hřebík. Do Štědrého dne přitom zbývá jen pár dní a čas letí jako splašený…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Kniha Zlín

Kan Doktor Proktor redde jula? , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zachrání doktor Proktor Vánoce?. Přihlašte se a napište ho.

dájavídek
02.05.2024 4 z 5

Také velmi hezký díl, ale bavil mě z celé série asi nejmíň.

Corso
19.04.2023 3 z 5

Vypocute ako audio. Som jediny kto si vsimol ten problematicky konflikt? Na jednej strane maju ludia nakupovat a aj Nesbo konkretne pise o tom ako nakupuju a balia darceky... na druhej ma nasa particka nahradit (no dobre, tu je skriatok nie Santa ani Mikulas ani Ded Moroz) tu slavnu zazracnu celoplosnu distribuciu darcekov skrze kominy na zaprahu sobov. Tak ako to vlastne je??? :)

Mozno som si to uvedomil hlavne preto, ze tuto dilemu som uz riesil... ked ma este ako maleho doplietli, ked mi tvrdili ze darceky nosi Jezisko. Co bolo odvazne tvrdenie v obdobi normalizacie.

Petr13103
22.03.2023 3 z 5

Velmi průměrná kniha, až spíše podprůměrná. Předchozí díly byly výborné, viděl jsem tam jisté rysy s krimi romány, ale tohle? Opravdu nudné a nezáživné

Knižní novinky (40. týden)

03.10.2021

Není to zvláštní? Že každé Vánoce myslíme jenom na všechno nové, co dostaneme. Ale zapomínáme na to, že mnohem větším dárkem je, pokud máme takové štěstí, že si smíme ponechat všechno hezké, co už máme.

Kniha Zachrání doktor Proktor Vánoce? v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech4x

Vánoce norská literatura skřítkové fantasy pro děti

Jo Nesbø
norská, 1960