Vzplanutí přehled

Vzplanutí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518663/bmid_vzplanuti-ygp-518663.jpg 4 462 462

Policista Tomáš Volf série

Hromada popela byla ještě včera lidským tělem. Další případ poručíka Volfa. Nadpřirozený jev, zvláštní shoda okolností, nebo rafinovaná snaha zničit důkazy? To je případ, nad kterým kroutí hlavou i vyšetřovatel požárů. Najít odpovědi rozhodně nebude snadné. Poručík Tomáš Volf na novém působišti v Praze mezi nové kolegy zrovna nezapadl a na složité vyšetřování je tak vlastně sám. Pomůže mu návrat k uzavřenému případu, který začal podobně hrůzným nálezem? Může se ale stát, že narazí na něco, co změní život hned několika lidí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzplanutí. Přihlašte se a napište ho.

mataj
dnes 4 z 5

Příjemné poslouchání na ČRo. Děj se střídavě odehrává v současnosti, kde probíhá vyšetřování podivné vraždy, a v minulosti, kde v deníkových vzpomínkách sledujeme příběh mladé dívky Veroniky, která byla odsouzena za vraždu svého dědečka. Mé první setkání s autorem, a myslím, že nebude poslední.

5tužka
předevčírem

Parádní audio na Rozhlase, jela jsem nonstop v autě.

norrasun
předevčírem

Bohužel, nadšení se u mě nekoná,
námět je, uznávám, zajímavý, ale zpracování (dle mě) prostě nezáživné. Takže s poručíkem Volfem se tímto loučím, k jeho toporným vyšetřovacím metodám jsem vášní nevzplála..

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Prostor ke psaní si spíš vyčaruju nebo ukradnu, říká autor Vzplanutí

05.03.2019

Knižní novinky (6. týden)

03.02.2019

Ocenění knihy (1)

2020 - Cena Jiřího Marka (Nejlepší česká detektivka)

Kniha Vzplanutí v seznamech

v Právě čtených12x