Vraždy na Ledňáčkově vrchu přehled

Vraždy na Ledňáčkově vrchu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462660/bmid_vrazdy-na-lednackove-vrchu-7EF-462660.jpeg 4 90 90

Nejslavnější detektiv na světě čelí novému zapeklitému případu. Hercule Poirot vyslyší žádost jistého Richarda Devonporta, aby vyšetřil vraždu jeho bratra, k níž se dobrovolně doznala Richardova snoubenka. Nasedá proto do autobusu směřujícího z Londýna na Ledňáčkův vrch, luxusní útočiště bohatých a urozených, kde sídlí i Davenportovi. Během jízdy dojde ke znepokojivému výstupu: jedna z cestujících odmítne sedět na svém místě. Je totiž přesvědčená, že právě na něm bude zavražděna. Poirot si s ní proto vymění sedadlo… Souvisí nějak tato podivná příhoda se zdánlivě vyřešeným zločinem na Ledňáčkově vrchu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Killings at Kingfisher Hill , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vraždy na Ledňáčkově vrchu. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
30.10.2023 4 z 5

No nebyla to špatná detektivka dala se číst

Mirek240
08.02.2023 4 z 5

Knizka se mi libila, cetla se prijemne, mela spad, zapletka zajimava. Bylo tam pro me par zvlastnich veci a nektere uvahy zustaly neobjasnene. Kazdopdne mam pocit, ze tento dil byl zatim ze vsech 4 nejlepsi. A celkem se i tesim na dalsi dil, ktery ma vyjit na konci roku.

tessera
17.08.2022 2 z 5

Agatha Christie to samozřejmě není, ale myslím, že se Sophie Hannah každým dalším Poirotem trochu zlepšuje. Knížce rozhodně prospělo, že byla výrazně kratší než ty předchozí, děj byl zajímavý a napínavý, zasazený do klasického poirotovského prostředí, jen postrádám logiku v chování jednotlivých postav a uchopitelnost jejich motivace, což celkem zkazilo závěr knihy. Je trochu škoda, že se autorka snaží být "agathovštější" než Agatha a některé pasáže s Poirotem jsou až trošku křečovité.

Knižní novinky (2. týden)

10.01.2021

Knižní novinky (49. týden)

29.11.2020

Kniha Vraždy na Ledňáčkově vrchu v seznamech