ÚZ č. 949 - Pracovněprávní předpisy, Zaměstnanost, Odbory, Inspekce práce přehled

nehodnoceno
ÚZ č. 949 - Pracovněprávní předpisy, Zaměstnanost, Odbory, Inspekce práce https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211588/uz-c-949-pracovnepravni-predpisy-za-211588.gif 0 0 0

Publikace obsahuje soubor úplných znění 45 předpisů, které jsou rozděleny do těchto kapitol: prováděcí předpisy k zákoníku práce a některé související předpisy (pracovní doba, dovolená, odškodňování pracovních úrazů, pojištění odpovědnosti zaměstnavatele); zákon o zaměstnanosti; odbory, kolektivní vyjednávání, platební neschopnost; inspekce práce. Řada předpisů byla od posledního vydání novelizována; publikace byla doplněna o nové prováděcí předpisy. Některé kapitoly obsahují rovněž příslušné výňatky z novelizovaného zákoníku práce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize ÚZ č. 949 - Pracovněprávní předpisy, Zaměstnanost, Odbory, Inspekce práce. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha ÚZ č. 949 - Pracovněprávní předpisy, Zaměstnanost, Odbory, Inspekce práce v seznamech