Útěky někam jinam přehled

Útěky někam jinam
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539935/bmid_uteky-nekam-jinam.jpg 3 31 31

Helena kdysi utekla na samotu do lesů a dnes se vrací do města, kam tvrdila, že už nikdy nevkročí, a i Petra odešla na venkov za novým životem. Co bude muset dokázat Pavla, aby ji sousedé ve vesnici konečně přijali? Sen o útulné obci, kde lidé žijí v souladu s krajinou a zvířaty, někdy přináší bolestný náraz do reality. I dům na samotě může být pro jednoho romantické útočiště, pro druhého tíživou vzpomínkou a břemenem. A před jakou ostudou utíká umělec Pecháček ze vsi zpátky do města? Jedenáct populárních autorek a autorů ve svých povídkách vypráví o hledání domova na vesnici i ve městě, o útěcích za sny a ideály či úniky před vlastními stíny a životními přehmaty – zkrátka o obtížné cestě za lepším životem, ať už jej hledají městští hrdinové na idealizovaném venkově, nebo vesničtí obyvatelé v anonymitě velkoměst.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěky někam jinam. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (11)

le21nka
16.10.2024 4 z 5

Mix autorů, mix povídek. Některé lepší, jiné slabší. Dobře se četlo.

hzd
10.10.2024 4 z 5

Jak už to tak u povídek bývá, některá se mi libila více a jiná méně.

PetraBery
09.10.2024 3 z 5

Soubor 11 povídek, některé lepší, některé horší. Ale já jsem spokojená, formát knihy ideální do vlaku na cestu do práce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útěky někam jinam v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x