Útěky někam jinam přehled

Útěky někam jinam
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539935/bmid_uteky-nekam-jinam.jpg 4 5 5

Helena kdysi utekla na samotu do lesů a dnes se vrací do města, kam tvrdila, že už nikdy nevkročí, a i Petra odešla na venkov za novým životem. Co bude muset dokázat Pavla, aby ji sousedé ve vesnici konečně přijali? Sen o útulné obci, kde lidé žijí v souladu s krajinou a zvířaty, někdy přináší bolestný náraz do reality. I dům na samotě může být pro jednoho romantické útočiště, pro druhého tíživou vzpomínkou a břemenem. A před jakou ostudou utíká umělec Pecháček ze vsi zpátky do města? Jedenáct populárních autorek a autorů ve svých povídkách vypráví o hledání domova na vesnici i ve městě, o útěcích za sny a ideály či úniky před vlastními stíny a životními přehmaty – zkrátka o obtížné cestě za lepším životem, ať už jej hledají městští hrdinové na idealizovaném venkově, nebo vesničtí obyvatelé v anonymitě velkoměst.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěky někam jinam. Přihlašte se a napište ho.

Christie2020
předevčírem 3 z 5

Tahle sbírka mi přišla zatím nejslabší z těch, co jsem četla. Některé povídky o ničem, jiné neuzavřené a mnou nepochopené. Škoda.

Nuttelka
04.07.2024 audiokniha 4 z 5

Celkově tato edice povídek je už taková jakože sázka na jistotu.. Audio zpracování je výborné, všichni interpreti povídky skvěle "podají", že úplně cítím tu atmosféru a pocity, jaké nám chtějí autoři předat.. Každá povídka má něco do sebe, i když něco zaujme více a něco zase méně, je to taková všehochuť :-)

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Útěky někam jinam v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x