Když jsme si věřili přehled

Když jsme si věřili https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493949/bmid_kdyz-jsme-si-verili-LQZ-493949.jpeg 4 259 259

The Ivy Years série

Rafe je naštvaný, že o své panictví přišel opilý a při sexu na jednu noc. Jeho přísná katolická výchova kladla vždy důraz na to, že máte milovat bližního svého – jen tedy jiným způsobem než s láhví vína a krabičkou kondomů. Když se však Belle nalepí smůla na paty a stane se obětí vyloženě zlomyslného žertu, Rafe jí nabídne pomocnou ruku. Bella o ni však nestojí a rozhodne se, že s muži skoncovala. Nedokáže ovšem popřít, že jiskra, kterou spolu jedné noci zažehli, jen tak neuhasne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Shameless Hour , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když jsme si věřili. Přihlašte se a napište ho.

warca
15.01.2024 4 z 5

Skvělá série.
Druhý díl mě tolik nenadchnul, ale pokračování v podobě čtvrtého kousku v mozaice příběhu bylo velmi povedené.
Poutavé, sympatické, romantické a napínavé.
Na posledních pár desítek stran mě nadšení trochu opustilo, autorka ztratila moji pozornost, když bylo naprosto zřejmé, jak se příběh vyvine.
Ale jinak moc pěkné.

Bexoxo
13.02.2023 4 z 5

Říká se nesuď knihu podle obalu, ovšem tady klidně můžete, protože obal knihy se mi líbil stejně jako příběh Belly a Rafeho. První a třetí díl se mi však líbily o něco více. Těším se na poslední příběh Lianne.
xoxo

Damonka12
24.12.2022 5 z 5

Tuhle sérii absolutně miluju. Kniha je čtivá a řeší se v ní mimo jiné i jedno velmi důležité téma, se kterým se musí hlavní hrdinka vyrovnat. Kniha také rozbíjí některé stereotypy a proto je celkem originální. Můžu jedině doporučit.

Rivalové, Jen čas ukáže a dalších 70 knižních tipů (15. týden)

10.04.2022

Kniha Když jsme si věřili v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x