Souboj na Araluenu přehled

Souboj na Araluenu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419130/bmid_souboj-na-araluenu-XRq-419130.jpg 4 446 446

Král Duncan a princezna Kasandra jsou uvězněni v jižní věži hradu Araluenu a musejí se bránit neustálým útokům klanu Rudé lišky. Horác a hraničář Gilan jsou zatím obleženi ve staré pevnosti na severu země. Jediná, kdo je může všechny zachránit, je Willova hraničářská učeňka Maddie. S pomocí Hala, Thorna a ostatních členů skandijského bratrstva Volavek musí Maddie nejprve osvobodit Horáce a jeho vojáky z pevnosti. Dorazí však na hrad Araluen včas, aby pomohli Duncanovi a Kasandře?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Duel at Araluen , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Souboj na Araluenu. Přihlašte se a napište ho.

kuruteku
03.03.2024 4 z 5

Bez předchozí knihy nefunguje. A vlastně vše dopadne naprosto očekávaně - s Dimonem přijde rodinný večírek, Skandijci si užijí boje, Thorn není bez slabin, stejně jako Jesper. Jenom bych rád věděl, jak se naložili se zrádci, co dělali lidé v podhradí a hraničáři, když probíhal puč a kde vzal Klan rudé lišky svou sílu - vždyť půlka byli najatí žoldáci a druhá vlastně neschopní příznivci. Že by byl Dimon tak mazaný? No, možné to je.

Njangu
30.01.2024 5 z 5

Tohle byl nadupaný díl. Plný akce. I když mně chyběli Will a Halt. Už se blížím ke konci série. Tak si musím ty poslední díly vychutnat ;o)

pepa4081
27.01.2024 5 z 5

Jako vždy perfektní.
Nanejvýš uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Souboj na Araluenu v seznamech

v Právě čtených2x