Právo meča přehled

Právo meča https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392860/bmid_pravo-meca-cNK-392860.jpg 4 174 174

Sága rodu Courtneyů série

Pokračovanie úspešného románu "Horiace pobrežie". Lothar de la Rey, bývalý milenec Centaine de Thiry, hrdinky predchádzajúcej časti, spolu s ich spoločným synom Manfredom prídu takmer o všetok majetok...

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Power of the Sword , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Právo meča. Přihlašte se a napište ho.

hankapimi
06.11.2023 5 z 5

Ústřední linkou Síly meče je vztah Centaine a Blaina, Lothara a dvou nevlastních bratrů a jejich okolí. Podrobné a reálné vykreslení nástupu Hitlera k moci, jeho oblíbenců Goebbelse a Göringa, zmínky o Leninovi a Stalinovi. Husí kůži dokáže spolehlivě vyvolat přísaha Manfreda, přidávájícího se k Vůdci:
Pokud postoupím, následujte mě.
Pokud ustoupím, zastřelte mě.
Pokud zemřu, pomstěte mě.
Tak mi pomáhej všemohoucí Bůh !
A zase se válčí, bojuje a vraždí.... A opět plný počet, všem doporučuji k přečtení ...

rickiwolf
28.08.2022 4 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátil k tomuto autoru, a nezklamal. V knize se přihodilo toho tolik, že jsem se dobře bavil.

Meda77
04.03.2022 4 z 5

Klasický Smith, mírně kniha místy bez děje, ale nic hrozného. Jeden z málo nadprůměrných autorů, kterého většina asi zná. Doporučil bych asi větší důraz na rozložení děje, ke konci je trochu kektický, ale jinak čtení pro pohodu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Právo meča v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

Afrika jižní Afrika ságy dobrodružné romány

Wilbur Smith
britská, 1933 - 2021