rickiwolf

Profil

Poslat zprávu

(muž) · Zlínský kraj · statistiky

Aktivní: 18. října v 23:37·poprvé 10.08.2010
Body:111
Palce:34 za komentáře·0 ostatním

Právě čtené knihy 0

Uživatel momentálně nečte žádnou knihu.


Kdo jsem

Hodnotím pouze to co jsem dočetl v současnosti - za mé aktivity na této databázi. Nestane se mi aspoň to, že uvedu špatné jméno knihy. Na podobných internetových stránkách jsem nezřídka narazil na dost odlišné názvy. Já taky čtu od malička, ale taky si už všechnu přečtenou literaturu nepamatuji.


Zatím jsem tu neuvedl žádnou knihu. Všechno tu je. Jen nevím, jestli má smysl, když se tu seznámíme s vygooglovanými knihami, které nikdo nečet natož hodnotil. V tom vidím chybu těchto stránek. K čemu jsou potom takto získané body.


Jestliže uvedu, že jsem knihu přečetl, znamená to, že jsem ji i dočetl do konce. Neuvádím knihy, které jsem začal a z nějakého důvodu se mi znelíbily. Většinu z nich začnu znova a dočtu až do konce. Uvádět ve svých seznamech knihu, kterou jsem nedočetl, mi připadá při nejmenším hloupé.


Mám rád knihy, protože se z nich mnoho dozvím. Čtu všechno kromě ženské literatury. Často si udělám čas i na historické naučné publikace. Občas sleduji i jiné literární databáze. Dá se říct, že jsem se zaregistroval, ale více aktivní jsem byl na těchto stránkách dost pozdě. A dá se říct, že z nouze. Nemám totiž v oblibě knihy, které čtou tisíce čtenářů a jsou tím pádem dost zprofanované. Mé gusto je naopak objevovat díla, která jsou známá menšímu okruhu čtenářů.