Ruiny Gorlanu přehled

Ruiny Gorlanu
https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69573/ruiny-gorlanu-69573.jpg 5 2596 2596

Will je na svoj vek drobný, ale zato obratný a bystrý. Vždy sníval o tom, že sa stane slávnym rytierom, ale tí ho pre jeho malú postavu neprijali. Sklamaného Willa vezme do učenia hraničiar Halt a Will sa od neho učí všetko, čo musí dobrý hraničiar ovládať. Hraničiarske remeslo sa mu nakoniec tak zapáči, že by ho už nemenil za nič na svete. ISBN 978-80-252-1467-1 (chybné). Správné nebylo v knize uvedeno.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

The Ruins of Gorlan , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ruiny Gorlanu. Přihlašte se a napište ho.

Ninawimm
06.06.2024 5 z 5

První myšlenka co mě napadla po přečtení knihy byla ta že okamžitě musím číst další díl. Kniha mě naprosto uchvátila. Nejen svým příběhem ale i „humorem" který jsem se naučila používat.Vřele doporučuji všem.

VáclavSuk
26.05.2024 5 z 5

Krásné oddychové fantasy, které se velmi dobře a lehce čte. Děj má spád a příběh je moc hezky vymyšlený. Určitě ji všem vřele doporučuji. VS

dájavídek
26.05.2024 5 z 5

Nádherná kniha! Tento díl se mi líbil hodně moc!

Zatím zde není žádná související novinka.

Nervozita je strašná věc. Ta tě prostě úplně dostane, takže nemůžeš myslet, nemůžeš jíst, nemůžeš mluvit.

Mít poslední slovo není pokaždé nejlepší.

Kniha Ruiny Gorlanu v seznamech

v Právě čtených24x