Ozvěny záhrobí přehled

Ozvěny záhrobí
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535980/bmid_ozveny-zahrobi-6614e9a490119.jpg 5 46 46

Pozdravy záhrobí série

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel pojistných událostí Benedikt Klausner rozpoznává zásah nadpřirozena. Mrtvých přibývá a do hry vstupuje nekromantův podivný zaměstnavatel. Dokáže Benedikt ochránit svoje nejbližší před vším, k čemu se neodvratně schyluje?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ozvěny záhrobí. Přihlašte se a napište ho.

Maud22
včera 5 z 5

Benedikt Klausner jako pojišťovák, který odhaluje ne úplně jasné pozadí pojistných událostí, už není sám. Ačkoliv jeho astrální kámoška je pryč, jeho šéfem se stává její bratr a minulost rodiny Franklových je poměrně temná. No a nesmím zapomenout na Zuzanu, její schopnost vidět a cítit záhrobí pomalu sílí a Benedikt má konečně holku k sobě! Vše lehounce začíná jako vyšetřování krádeže vzácné knihy a postupně se propadá do větší a větší záhady a větší a větší temnoty, no prostě do záhrobí. Moc dobře se to četlo a já se okamžitě vrhám na pokračování Steny záhrobí!

SedllY
24.03.2024 3 z 5

Celkem zklamání. Pozdravy ze záhrobí se mi líbily mnohem víc, přišly mi svižnější, zábavnější, s daleko lepší atmosférou.

evineckY
27.02.2024 5 z 5

Tento díl byl mnohem drsnější a napínavější, ale úplně stejně skvělý,
jako předchozí díl.
Doufám, že bude pokračování se synem a taky s Rudym :-)

Město v oblacích, Území vlků a další knižní novinky (18. týden)

01.05.2022

Mít dítě, Benedikte, znamená pro ženu nechat si vyříznout kus vlastního srdce. Bude navždy odtržený od jejího hrudního koše a nebude ho moct skrýt pod svými žebry. To chybějící místo zaplní strach, kterého se nezbaví do konce života. Nikdy nebude stejná jako dřív.

„Někdy cítíme vinu i za něco, za co nemůžeme,“ řekla. „Nebo za něco, co se teprve chystáme udělat.“

Kniha Ozvěny záhrobí v seznamech

v Právě čtených3x