Mesto popola přehled

Mesto popola
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306828/bmid_mesto-popola-dfU-306828.jpeg 4 2724 2724

Najobľúbenejšia mestská fantasy súčasnosti je Tieňolovecká sága! A preto vám prinášame prvé tri diely série Nástroje smrteľníkov s novými obálkami od nášho ilustrátora Petra Včelku. Clary Frayová by bola najradšej, keby sa všetko vrátilo do normálu. Ale čo je vlastne normál, keď nedávno zistila, že je Tieňolovkyňa, čo má zbavovať náš svet démonov, jej mama je v čarami vyvolanej kóme a Clary nemá pred zrakom skrytý Tieňosvet, čiže vidí všetkých vlkolakov, upírov a aj férov! Clary sa snaží zachrániť mamu, no musí sa postaviť zoči-voči svojej minulosti aj budúcnosti a odolávať chlapcovi, s ktorým nemôže nikdy byť...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

City of Ashes , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mesto popola. Přihlašte se a napište ho.

Nathally
08.11.2023 5 z 5

Z tohoto dílu jsem ještě víc nadšená než z prvního. Opět je tu akce, která nechyběla ani v prvním díle, ale příběh je mnohem víc rozvinutější, dozvídáme se tu více o podsvětě a dalších postavách, které v prvním díle byli jen zmíněné. Valentýn opět útočí a Jace, Clary, Alek, Izzy a Simon zase chrání civily a i svůj svět.

Charming
02.10.2023 5 z 5

Příběh krásně navazoval na první dil. Opět to skončilo napínavé a těším se na další dil, abych zjistil, co se to Jace dozvěděl.

Lioncz24
25.04.2023 5 z 5

(SPOILER) Druhý díl Město z popela je málo akční. Řeší se tu jack, který zradil Spolek a údajně pracuje pro Valentýna.
Valentýn je nejlepší záporná postava v knize
Láska je zničující
Clary bojuje sama se sebou
Simon se mění v upíra
Těším se na třetí díl a konečně probudíme matku, která je v komatu

Knižní novinky (3. - 10. 10.)

03.10.2013

Kniha Mesto popola v seznamech