Mladík v Nevadě přehled

Mladík v Nevadě
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3652/mladi-v-hajzlu-vi-mladik-v-nevade-3652.jpg 4 303 303

Mládí v hajzlu série

Vypravěčem šestého dílu kultovní řady o Nicku Twispovi je jeho patnáctiletý bratr Noel Wescott. Stejně jako Nick i Noel zjišťuje, že zamilovat se není jen tak… Série bouřlivých patálií jej donutí opustit poklidný domov v nevadském zapadákově a skrývat se před otravnými policajty. Noel se dává dohromady s dcerou Paula Saundera a snaží se vypátrat, co se před lety ve skutečnosti odehrálo mezi Nickem a Sheeni. Setká se Nick se svou dávno ztracenou láskou? Podaří se Noelovi odhalit tajemství, kterým je jeho rodina obestřena? To vše - a mnohem více - se dozvíte v tomto novém, mimořádně vtipném příběhu, který nabízí napětí i velmi nečekané rozuzlení.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Jota

Revoltingly Young: The Journals of Nick Twisp's Younger Brother , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mladík v Nevadě. Přihlašte se a napište ho.

Dom95
17.12.2023 5 z 5

Konečně opět díl, u kterého jsem se zasmál. Dle mého pocitu bylo psaní předchozího dílu pro autora utrpením. Tento díl je pravý opak. Bavil mě, smál jsem se nahlas, má hlavu a patu.

"Dlouhej telefonní hovor s Ulmou. Má tak sexy hlas, že mi málem ztopořilo ucho."

(Před zpovědí): "Sakra. Teď se budu muset duševně obnažovat před nějakým knězem. A to je kvůli mlhavý šanci na sex. A jaký budu mít záruky, že můj zpovědník neopíchává ministranty za oltářem?"

Některý ještěrky to můžou klidně dělat i dvanáct hodin, což zřejmě vysvětluje skutečnost, proč zatím žádnej ještěrák nezískal Nobelovu cenu."

"Co se stane, když ho budu takhle hladit nahoru a dolů?" chtěla vědět.
"Tvoje popularita značně povyroste."

"Holky sou fakt divný. Věř mi, vím, o čem mluvím. Sem jedna z nich a neustále mě dokola překvapuje, co za sračky mi z té huby padaj."

blazejmartin
04.10.2022 3 z 5

O něco lepší jak předchozí díl ale už to není ono

nikikostadinova
13.07.2019 3 z 5

Nevím, jestli tahle série není už moc dlouhá, pořád je to ale fajn čtení a dočtu si další díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Mladík v Nevadě v seznamech

v Právě čtených2x